https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 331

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Rubin László: Egy ember, aki tőke és kamat. Népszava-Könyvkereskedés Kiadása. Papírkötés, 96 oldal.  Rubin László dedikációjával. Állapot: Jó. A borító szélei szakadozottak. Felvágatlan példány.
1
13693.

Rubin László: Egy ember, aki tőke és kamat. Népszava-Könyvkereskedés Kiadása. Papírkötés, 96 oldal. Rubin László dedikációjával. Állapot: Jó. A borító szélei szakadozottak. Felvágatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Kilényi Mária: Könnyek és korona. Magyar Téka. Félvászon kötés, 171 oldal. Kilényi Mária dedikációjával.
1
13694.

Kilényi Mária: Könnyek és korona. Magyar Téka. Félvászon kötés, 171 oldal. Kilényi Mária dedikációjával.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.
1
13695.

Vicki Baum: Hulló csillagok. Bp., é.n. Halász és társa. Félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált papírkötésben, a gerincén kis sérüléssel.
1
13696.

Caylus grófja: Vilmos kocsis históriája. Bp., 1920, Amicus. 80 p. A könyvdíszeket Reiter László rajzolta. Számozott példány. Kiadói illusztrált papírkötésben, a gerincén kis sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Kiadói papír kötésben.
1
13697.

Marconnay Tibor: Dicsőséges zsákmány. A műfordítások I. könyve. Kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Nagy Ignác: Tisztújítás. Pest, 1845, Magyar Tudós Társaság kiadása (Eggenberger J. és fia). Harmadik kiadás. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. Az eredeti borító bekötve.
1
13698.

Nagy Ignác: Tisztújítás. Pest, 1845, Magyar Tudós Társaság kiadása (Eggenberger J. és fia). Harmadik kiadás. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban. Az eredeti borító bekötve.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Nótaszó. Katonák daloskönyve. Szerk. Kis István. Bp., Zrínyi, 1978. Kiadói papírkötésben.
1
13699.

Nótaszó. Katonák daloskönyve. Szerk. Kis István. Bp., Zrínyi, 1978. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
3 db könyv-Fehér Klára-Nemes László: Irokézek és felhőkarcolók. Bp., 1968. Dedikált! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Horváth István: Kiáltás a halál ellen. Versek 1971-1972. Dedikált! Kolozsvár, 1973, Dacia Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Dr. W. Halász Rózsi: A mai Amerika. Dedikált! Bp., Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
1
13700.

3 db könyv-Fehér Klára-Nemes László: Irokézek és felhőkarcolók. Bp., 1968. Dedikált! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Horváth István: Kiáltás a halál ellen. Versek 1971-1972. Dedikált! Kolozsvár, 1973, Dacia Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban; Dr. W. Halász Rózsi: A mai Amerika. Dedikált! Bp., Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
2
 
Ákos Miklós: Tommy megszökik. Forum könyvkiadó, félvászon, 224 o. Hauswith Magda fekete-fehér illusztrációival. A szerző dedikációjával. Állapot: A könyv kötése sérült, meglazult. A papírborítója hiányzik
1
13701.

Ákos Miklós: Tommy megszökik. Forum könyvkiadó, félvászon, 224 o. Hauswith Magda fekete-fehér illusztrációival. A szerző dedikációjával. Állapot: A könyv kötése sérült, meglazult. A papírborítója hiányzik

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Lázár István: A Nilus rózsája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner.  IV+248 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
1
13702.

Lázár István: A Nilus rózsája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. IV+248 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Bp., 1927, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1
13703.

Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Bp., 1927, Pantheon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. II. Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, 1900, Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, plakettel. / Half leather-bound, ornamental gilt decorated.
1
13704.

Weltall und Menschheit. Geschichte der Erforschung der Natur und der Verwertung der Naturkräfte im Dienste der Völker. II. Hrsg. Hans Kraemer. Berlin/Leipzig/Wien/Stuttgart, 1900, Deutsches Verlagshaus Bong & Co, o.J. Kiadói, aranyozott, szecessziós félbőrkötésben, plakettel. / Half leather-bound, ornamental gilt decorated.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment