Number of items: 331

13668.

800 HUF

13669.

1 200 HUF

13670.

1 200 HUF

13671.

2 000 HUF

Tábori Pál: Amerika új lírája. Antológia a mai amerikai költők verséből. Bp., 1935, Vajda János Társaság. Kiadói, foxing-foltos papírkötésben. Dedikált példány!
13672.

2 000 HUF

Az Érdekes Újság Dekameronja. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk. Kabos Ede. I. köt. Bp., 1913, Légrády. Kiadói, gerincén hosszanti irányban sérült, aranyozott selyemkötésben, arany élmetszéssel. Benne Ady Endre, Krúdy Gyula, Móricz Zsigmond, stb művei.
13673.

1 200 HUF

13674.

1 200 HUF

13675.

2 000 HUF

13676.

1 000 HUF

13677.

4 000 HUF

Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötéseben.
13678.

1 000 HUF

Kosztolányi Dezső: Alakok. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. A képeket Molnár C. Pál rajzolta.  Kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
13679.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF