Number of items: 331

Shakespeare szonettjei. Magyarra fordította Justus Pál. Kétnyelvű klasszikusok. 308.számozott példány. Bp., 1956, Corvina. Kiadói félbőr kötés, gerincnél enyhén kopott, egyébként jó állapotban.
13656.

3 000 HUF

Kubašta, V.: A három jóbarát. Bp., 1976, Móra. Kihajtható mesekönyv. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13657.

2 000 HUF

Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcaságai. Második, javított és bővített kiadás. Képekkel. Budapest, 1901., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.T. Kiadói egészvászon borítóban, XI+418 p. Foltos lapélekkel. A borítója kopottas, picit sérült. Pár lap szakadozott. A lapszélek foltosak.
13658.

1 400 HUF

Tóth Béla: Magyar Ritkaságok. Budapest, É.N., Athenaeum. Kopottas kiadói egészvászon borítóban, X+329 p. Foltos lapélekkel. A címoldal hiányzik.
13659.

1 000 HUF

Disney, Walt: Hófehérke és a hét törpe. [Bp.], é. n., Palladis. Sérült, kopott kartonált papírkötésben.
13660.

1 000 HUF

13661.

800 HUF

13662.

1 800 HUF

13663.

3 000 HUF

13664.

2 000 HUF

13665.

4 000 HUF

13666.

1 200 HUF

13667.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF