Books: Other rarities Number of items: 331
1357186
13656
269
Shakespeare szonettjei. Magyarra fordította Justus Pál. Kétnyelvű klasszikusok. 308.számozott példány. Bp., 1956, Corvina. Kiadói félbőr kötés, gerincnél enyhén kopott, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
1353540
13657
269
Kubašta, V.: A három jóbarát. Bp., 1976, Móra. Kihajtható mesekönyv. Félvászon kötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1357127
13658
269
Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcaságai. Második, javított és bővített kiadás. Képekkel. Budapest, 1901., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.T. Kiadói egészvászon borítóban, XI+418 p. Foltos lapélekkel. A borítója kopottas, picit sérült. Pár lap szakadozott. A lapszélek foltosak.
1 400 HUF
1357117
13659
269
Tóth Béla: Magyar Ritkaságok. Budapest, É.N., Athenaeum. Kopottas kiadói egészvászon borítóban, X+329 p. Foltos lapélekkel. A címoldal hiányzik.
1 000 HUF
1357767
13660
269
Disney, Walt: Hófehérke és a hét törpe. [Bp.], é. n., Palladis. Sérült, kopott kartonált papírkötésben.
1 000 HUF
1339252
13661
269
1335178
13662
269
1 800 HUF
1341366
13663
269
3 000 HUF
1341385
13664
269
2 000 HUF
1341217
13665
269
4 000 HUF
1337051
13666
269
1 200 HUF
1336669
13667
269
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house