https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 331

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Fejes Sándor: A pápai öntészet története. 1940-1985. Pápa, 1995, Jókai Mór Városi Könyvtár. 103 p. Kiadói papírkötésben, a kötet alsó részén ázásnyommal. Dedikált példány!
1
13753.

Fejes Sándor: A pápai öntészet története. 1940-1985. Pápa, 1995, Jókai Mór Városi Könyvtár. 103 p. Kiadói papírkötésben, a kötet alsó részén ázásnyommal. Dedikált példány!

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Moly Tamás: Az utolsó pillanatban. Vörösbegy újabb kalandjai, I. köt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiváló állapotban
1
13754.

Moly Tamás: Az utolsó pillanatban. Vörösbegy újabb kalandjai, I. köt. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiváló állapotban

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 
Rácz György. Kétágú síp. Bp., 1942, Globus Ny. 1942. 29 p. Kiadói sérült papírkötésben. Dedikált példány! Ritka!
1
13755.

Rácz György. Kétágú síp. Bp., 1942, Globus Ny. 1942. 29 p. Kiadói sérült papírkötésben. Dedikált példány! Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Biró József: A modern grafológia. 4. kiadás. Bp., 1943, Pantheon. 262 p. 266 szövegközti ábrával. A szövegben több helyen aláhúzásokkal. Korabeli félvászonkötésben.
1
13756.

Biró József: A modern grafológia. 4. kiadás. Bp., 1943, Pantheon. 262 p. 266 szövegközti ábrával. A szövegben több helyen aláhúzásokkal. Korabeli félvászonkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Pálfai János: Futball iskola. I. Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben, kis ázásnyommal.
1
13757.

Pálfai János: Futball iskola. I. Labdakezelés (technika). Bp., é.n., szerzői kiadás. 95 p. Kiadói papírkötésben, kis ázásnyommal.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Bp., 1986, Helikon. Kiadói sorszámozott bőrkötésben.
1
13758.

August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Bp., 1986, Helikon. Kiadói sorszámozott bőrkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Vas Gereben: Tekintetetes urak és  kisebb elbeszélések. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.
1
13759.

Vas Gereben: Tekintetetes urak és kisebb elbeszélések. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Faludy György: Börtönversek 1950-53 (Az ávó pincéjében és Recsken). Bp., 1989, Magyar Világ. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
1
13760.

Faludy György: Börtönversek 1950-53 (Az ávó pincéjében és Recsken). Bp., 1989, Magyar Világ. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
7
 
Defoe, Daniel: Robinson Crusoe élete és kalandjai. Ötödik kiadás. Bp., 1885, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1
13761.

Defoe, Daniel: Robinson Crusoe élete és kalandjai. Ötödik kiadás. Bp., 1885, Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői.  48 p.
1
13762.

Dr. Mezei Károly: Szépségkultúra. Bp., cca 1940. Szerzői. 48 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele
1
13763.

Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner. Kiadói félvászon kötésben. Hozzá Kner Izidor sokszorosított, köszöntő levele

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Number of bids:
0
 
Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.
1
13764.

Antal Sándor A trondhjemi herczeg kiséretében. Gyoma, 1913. Kner Izidor. 216p. Geiger Richárd egészoldalas és szövegközti rajzaival.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment