https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 331

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kopottas, egészvászon-kötésben, néhány lapszél sérült, egyébként jó állapotban.
1
13945.

Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei. Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel. A Pesti Napló Előfizető számára készült kiadás. Kiadói kopottas, egészvászon-kötésben, néhány lapszél sérült, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Hans E. Kinck: A pap. Bp., é.n., Révai. Kiadói, gerincén kissé hiányos papírkötésben.
1
13946.

Hans E. Kinck: A pap. Bp., é.n., Révai. Kiadói, gerincén kissé hiányos papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat: 8 db füzet. Kiadói papírkötés, gyűjtőmappában, kopottas állapotban.
1
13947.

Monumenta literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Szerkesztette, és sajtó alá rendezte Király György. A könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos. I. sorozat: 8 db füzet. Kiadói papírkötés, gyűjtőmappában, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
1
13948.

Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.
1
13949.

Nyirő József: Havasok könyve. Budapest, 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon kötésben. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
Sipos Bella: Mackó  Marci kalandjai. Bukarest, é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első pár oldal félig elvált.
1
13950.

Sipos Bella: Mackó Marci kalandjai. Bukarest, é.n., Ifjúsági Könyvkiadó. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Az első pár oldal félig elvált.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.
1
13951.

A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment