Number of items: 331

13741.

1 600 HUF

13742.

6 000 HUF

13743.

4 000 HUF

13744.

1 200 HUF

13745.

3 000 HUF

Dale Carnegie: Érvényesülés. Amerikai karrier-iskola. Ford. Varga István. Harmadik kiadás. Bp., 1942, Bárd Ferenc. 362 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
13746.

2 000 HUF

13747.

6 000 HUF

13748.

1 600 HUF

13749.

1 400 HUF

1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
13750.

100 HUF
0,27
0,31

13751.

1 800 HUF

Dallos Jenő: Rajzos közéleti Ábécé. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói  kartonált kötés, kissé kopottas védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13752.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF