Books: Other rarities Number of items: 331
1352992
13837
269
Gombos Albin: A Grönlandi Titok II. A Lángban álló Adrián. (Hájas Muki, A legfiatalabb tengerészkapitány). Budapest, 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 175 oldal. Közepes állapotú: A borítója kopottas, foltos. A könyvben pár lap meglazult
1 000 HUF
1353467
13838
269
1 000 HUF
1353181
13839
269
Hubay Miklós: Tüzet viszek. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Foltos egészvászon borító, 483 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A könyvet a szerző dedikálta Jovánovics Miklósnak, aki az Élet és Irodalom főszerkesztője, majd a Magvető Könyvkiadó igazgatója volt.
2 000 HUF
1263635
13840
269
Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
1 000 HUF
1263885
13841
269
1 000 HUF
1247966
13842
269
1 000 HUF
1357646
13843
269
Olasz népmesék Italo Calvino feldolgozásában. Vál.: Telegdi Polgár István. [Bp.], Magyar Helikon, 1961. Kisméretű könyv, 84. sz. sorszámozott példány, készült 900 példányban. Félműbőr kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1357644
13844
269
Chamisso, [Adalbert von]: Peter Schlemihl különös története. [Bp.], Magyar Helikon, 1961. Kisméretű könyv, 284. sz. sorszámozott példány, készült 1100 példányban. Félműbőr kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1229999
13845
269
Verne, Jules: A névtelen család. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1174269
13846
269
7 000 HUF
1042297
13847
269
2 800 HUF
1139334
13848
269
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house