Number of items: 331

Gombos Albin: A Grönlandi Titok II. A Lángban álló Adrián.  (Hájas Muki, A legfiatalabb tengerészkapitány). Budapest, 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 175 oldal.  Közepes állapotú: A borítója kopottas, foltos. A könyvben pár lap meglazult
13837.

1 000 HUF

13838.

1 000 HUF

Hubay Miklós: Tüzet viszek. Budapest, 1971, Szépirodalmi  Könyvkiadó. Foltos egészvászon borító, 483 p. A kiadói papírborítója hiányzik. A könyvet a szerző dedikálta Jovánovics Miklósnak, aki az Élet és Irodalom főszerkesztője, majd a Magvető Könyvkiadó igazgatója volt.
13839.

2 000 HUF

Jász Géza: Az én könyvem: Társadalmi lexikon. Bp., 1927. Adorján testvérek
13840.

1 000 HUF

13841.

1 000 HUF

13842.

1 000 HUF

Olasz népmesék Italo Calvino feldolgozásában. Vál.: Telegdi Polgár István. [Bp.], Magyar Helikon, 1961. Kisméretű könyv, 84. sz. sorszámozott példány, készült 900 példányban. Félműbőr kötésben, jó állapotban.
13843.

1 000 HUF

Chamisso, [Adalbert von]: Peter Schlemihl különös története. [Bp.], Magyar Helikon, 1961. Kisméretű könyv, 284. sz. sorszámozott példány, készült 1100 példányban. Félműbőr kötésben, jó állapotban.
13844.

1 000 HUF

Verne, Jules: A névtelen család. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
13845.

800 HUF

13846.

7 000 HUF
18,97
21,88

13847.

2 800 HUF

13848.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF