Number of items: 331

13813.

800 HUF

13814.

4 000 HUF

Dr. J. C. Mardrus: Az Ezeregy Éjszaka Könyve VI.. Teljes és irodalmi magyar fordítás. Dr. J[oseph] C[harles] Mardusnak a perzsa és hindu kéziratból készült betűszerinti francia fordítása nyomán fordította: Kállay Miklós. Budapest, É.N.,  Genius Könyvkiadó Részvénytársaság. Félvászon kiadói borítóban, 484 p. A könyvben fekete-fehér illusztrációkkal. A gerince javított. A 71-72. oldal szakadt.
13815.

3 000 HUF

13816.

2 600 HUF
7,05

Mohácsy József: 1,004,772. Általános Nyomda Rt. Szemes István rajzaival. Papírkötés, 195 oldal. Szemes István dedikációjával. Felvágatlan példány.
13817.

2 800 HUF

Albrecht kir. Herceg et alii: Magyar Sport. Budapest,  [1934], Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben.
13818.

2 600 HUF
7,05

Sztrókay Lajos: Északi fal. Bp., Magyar Sí- és Turistaélet. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
13819.

2 000 HUF

13820.

2 400 HUF

13821.

14 000 HUF
37,94
43,75

Jókai Mór: A magyar nemzet története regényes rajzokban I-II. Negyedik kiadás.Tizenhét képpel. Budapest, 1884, Franklin-Társulat. Kopottas kiadói egészvászon borítóban, márványozott lapélekkel, aranyozott feliratokkal, 375+319 p.
13822.

2 000 HUF

13823.

3 400 HUF
9,21
10,63

Babits Mihály: A második ének. Budapest , 1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi R.T. Kiadói félvászon kötésben, 103 p. Első kiadás! Sorszámozott (468)! A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Kissé megviselt állapotban. A gerince javított. A borítója kopott, foltos, maszatos.
13824.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF