Number of items: 331

13825.

1 400 HUF

13826.

2 000 HUF

Révész Béla: Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben.Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova Irodalmi Intézet. Egészvászon kötés, előzéklap hiányzik, egyébként jó állapotban.
13827.

1 600 HUF

13828.

1 800 HUF

2 db könyv-Verne Gyula: serdavac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Bp., 1896, Franklin-Társulat; Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói festett egészvászon kötés, megviselt állapotban.
13829.

2 800 HUF

13830.

3 000 HUF

Fracois Villon balladái, Faludy György átköltésében. London, 1958, Big Ben Publishing. 20. kiadás. Papírkötés, 90 oldal. Első kiadás címlapját a tragikus sorsú Kolozsváry Sándor, a dúcokat egykorú metszetek után fiaim Kolozsváry György és Pál  készítették. A papírborítója foltos.
13831.

2 000 HUF

Dante Szonettjei. Budapest, 1943, Szőllősy Könyvkiadó. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, 110 oldal. Fordította: Rónai Mihály András. A könyvíszeket és Luca Signorelli Dante-képmása nyomán a borítólapot tervezte Fery Antal.
13832.

2 000 HUF

Rózsahegyi György: Karikatúra stadion.1983, A szerző kiadása. Kiadói papírkötés, 148 p. A szerző dedikációjával.  A könyvből pár lap kijár (7.-18. p.)
13833.

2 000 HUF

Kisfaludy Sándor: Gyula szerelme. Magyar remekírók V. - Gyémántkiadás. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel, 234 p. Az egyik sarkánál a borítója sérült. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
13834.

2 000 HUF

Darvas József: A legnagyobb magyar  falu. Budapest, 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészvászon kiadói papírborítóval, 213 p. A kiadói papírborító szakadozott, karcos. A hátsó szennylapon ceruzával végigjegyzetelt. A könyvben több helyen ceruzás bejegyzés. A könyvet a szerző dedikálta Kovács Sándor Iván irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanárnak.
13835.

2 000 HUF

13836.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF