https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 331

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Bokodi Béla: 30 nap a föld alatt. Bp., 1967. Sport
1
13729.

Bokodi Béla: 30 nap a föld alatt. Bp., 1967. Sport

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
1
13730.

Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben.
1
13731.

Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben.
1
13732.

Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Hoffmann Edith: Régi magyar bibliofilek. Bp. 1992. MTA művészeti kutató int. Hasonmás kiadás és újabb adatok
1
13733.

Hoffmann Edith: Régi magyar bibliofilek. Bp. 1992. MTA művészeti kutató int. Hasonmás kiadás és újabb adatok

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás!  Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
1
13734.

Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Nicolaus Josika (Jósika Miklós): Az utolsó Bátori. Historischer Roman III. Pest 1839. Heckenast. + Novellen und Erzählungen. Pest, 1839. Heckenast. Korabeli papír kötésben
1
13735.

Nicolaus Josika (Jósika Miklós): Az utolsó Bátori. Historischer Roman III. Pest 1839. Heckenast. + Novellen und Erzählungen. Pest, 1839. Heckenast. Korabeli papír kötésben

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Vas Gereben Összes munkái. Képes kiadás. Gyulai László rajzaival. III. kötet. A Pörös atyafiak. Bp., 1898, Franklin. Illusztrált kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc felső része, illetve a borítótáblák szélei kissé sérültek, a borítóvászon foltos.
1
13736.

Vas Gereben Összes munkái. Képes kiadás. Gyulai László rajzaival. III. kötet. A Pörös atyafiak. Bp., 1898, Franklin. Illusztrált kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc felső része, illetve a borítótáblák szélei kissé sérültek, a borítóvászon foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
1
13737.

Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
13738.

Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.
1
13739.

Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
b. Eötvös József: A Karthausi I-II. Bp., 1894. Ráth Mór. 546 p. Dekoratív szép példány. Kiadói, festett, dúsan aranyozott, egészvászon- díszkötésben, körben aranymetszéssel.
1
13740.

b. Eötvös József: A Karthausi I-II. Bp., 1894. Ráth Mór. 546 p. Dekoratív szép példány. Kiadói, festett, dúsan aranyozott, egészvászon- díszkötésben, körben aranymetszéssel.

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment