https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 331
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1284383
13729
269
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Bokodi Béla: 30 nap a föld alatt. Bp., 1967. Sport
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1139175
13730
269
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1291425
13731
269
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Radó Vilmos: Újváry Miklós, a magyar Robinzon. Bp., é.n., Athenaeum. 111 p. Kiadói, kissé kopottas, illusztrált félvászonkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1289799
13732
269
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dimo A. Boikliev: Bolgár költők antológiája. Bp., é.n., Írók Gazdasági Egyesülete. Kiadói rajzos papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1284130
13733
269
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hoffmann Edith: Régi magyar bibliofilek. Bp. 1992. MTA művészeti kutató int. Hasonmás kiadás és újabb adatok
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
926377
13734
269
0
9000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kertész Árpád: Kertész József (1837-1895). Kor- és életrajz A Kertész József Könyvnyomdája cég meg-alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából. Első kiadás! Bp. 1914. Kertész. 259p. Számos illusztrációval. Plakettel díszített, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Hibátlan állapotban. Névre szóló példány!
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
1284155
13735
269
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Nicolaus Josika (Jósika Miklós): Az utolsó Bátori. Historischer Roman III. Pest 1839. Heckenast. + Novellen und Erzählungen. Pest, 1839. Heckenast. Korabeli papír kötésben
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1291964
13736
269
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vas Gereben Összes munkái. Képes kiadás. Gyulai László rajzaival. III. kötet. A Pörös atyafiak. Bp., 1898, Franklin. Illusztrált kiadói egészvászon-kötésben. A gerinc felső része, illetve a borítótáblák szélei kissé sérültek, a borítóvászon foltos.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1159096
13737
269
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Menger Antal: Új erkölcstan. Fordította Ormós Ede. Bp., 1907, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1140630
13738
269
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Mikszáth Kálmán: Az igazi humoristák. Olvasmányok, uti jegyzetek, tárcacikkek. - - munkái hátrahagyott íratok. Sajtó alá rendezte dr. Rubinyi Mózes. II. kötet. Bp., 1914, Révai. Kopottas kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1251695
13739
269
0
2400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dickens Károly: Barnaby Rudge. Regény. Angolból fordította Berczik Árpád. Második kötet. Pest, 1872, Ráth Mór. 258 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1219042
13740
269
0
7000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
b. Eötvös József: A Karthausi I-II. Bp., 1894. Ráth Mór. 546 p. Dekoratív szép példány. Kiadói, festett, dúsan aranyozott, egészvászon- díszkötésben, körben aranymetszéssel.
Starting price:
7 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment