Number of items: 331

Márai Sándor: A nővér. Budapest, 1947, Révai. Kiadói félvászon kötésben.
13680.

1 600 HUF

13681.

4 000 HUF

Babits Mihály: Nyugtalanság völgye. Táltos Kiadás, Budapest, 87 oldal. Első kiadás! Állapot: Megviselt, A borítója szétesett, az elülső és a hátsó borító leszakadt, de a könyvtest egyben van.
13682.

800 HUF

Mikszáth Kálmán: Magyarország Lovagvárai, Révai Kiadás, 139 o., fűzött papírkötés, 20x13 cm.  Állapot: A borítója sérült, szakadt, a könyvtest sérült, a lapok szélei ázottak, foltosak.
13683.

800 HUF

13684.

1 200 HUF

13685.

2 000 HUF

Farkas Sándor-Úrhegyi Alajos: A magyar nyelv könyve. Eredmény- és példatár az osztott részben osztott elemi népiskola ötödik-hatodik oszt. számára. Rakssányi Dezső rajzaival. Budapest, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötés, 128 p. A borítója foltos. Volt könyvtári példány, bélyegzővel. Az utolsó oldalon ceruzával jegyzet.
13687.

1 000 HUF

Upton Sinclair: Önéletrajza. Bp., 1938, Epocha. Kiadói papírkötésben.
13688.

1 400 HUF

Képes Géza (szerk.:) Szeretlek. Studio. Kiadói félvászon kötésben
13689.

800 HUF

13690.

1 200 HUF

Hess, Olga; Hess, Adolf Fr.: Wiener Küche. Sammlung von Kochrezepten. Leipzig und Wien, Franz Deuticke,1931, keményvászon kötés, XCVIII+744p.,mellékletekkel. Állapot: közepes. A borítója és a gerince kopott, sérült. Az elülső szennylapon ajándékozási sorok. A kötése meglazult, a lapszélek foltosak.
13691.

4 600 HUF
12,47
14,38

13692.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF