Number of items: 331

13909.

1 200 HUF

Bibó Lajos: Sötét hajnal. Bp., é.n., Stádium. Kiadói félvászonkötésben. A kötése enyhén laza.
13910.

1 000 HUF

13911.

1 200 HUF

13912.

5 000 HUF

13913.

7 000 HUF
18,97
21,88

13914.

3 600 HUF
9,76
11,25

Eötvös József művei. Komplett sorozat 13 kötetben. Bp., 1976. Helikon. Bibliofil, sorszámozott kiadás, nyl kötésben, kis kopásokkal
13915.

12 000 HUF

13916.

24 000 HUF
65,04
75,00

13917.

800 HUF

13918.

32 000 HUF
86,72
100,00

13919.

15 000 HUF
40,65
46,88

13920.

80 000 HUF
216,80
250,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF