Number of items: 331

Gerhard Hauptmann: Crampton mester (Komédia 5 felvonásban) Tevan Könyvtár 131-33. Fordította: Bálint Lajos. Békéscsaba,1917,Tevan kiadás. Szakadozott papírkötésben, 81 p. A kötése meglazult.
13644.

1 800 HUF

13645.

1 000 HUF

id. Ábrányi Kornél: Életemből és emlékeimből. Budapest, 1897, Franklin-Társulat. Fűzött papírkötés, 368 p. Megviselt állapotban. A borítója szakadozott. A gerince és a kötése sérült.
13646.

2 600 HUF
7,05

Féja Géza: Nagy vállalkozások kora. A magyar irodalom története 1867-től napjainkig. Bp., 1943, Magyar Élet. Papírkötés szakadozott kiadói papírborítóval, 428 p. Első kiadás.
13647.

1 200 HUF

13648.

2 000 HUF

Moliére: Tartuffe avagy a képmutató. Kétnyelvű klasszikusok. 341.számozott példány. Bp., 1957, Corvina. Kiadói félbőr kötés, jó állapotban.
13649.

3 000 HUF

Kardos László(szerk.): Száz vers. Válogatott idegen versek eredeti szövege és magyar fordítása. II. kiadás. Bp., 1957, Magvető. Kiadói félvászon kötés, gerince kifakult, egyébként jó állapotban.
13650.

1 000 HUF

Heine, Heinrich: Atta troll, Nyáréji álom. Kétnyelvű klasszikusok. 210. számozott példány. Bp., 1958, Corvina. Kiadói félbőr kötés, jó állapotban.
13651.

3 000 HUF

Baudelaire, Charles: Válogatott versek. Kétnyelvű klasszikusok. 151. számozott példány. Bp., 1957, Corvina. Kiadói félbőr kötés, jó állapotban.
13652.

3 000 HUF

Radó Antal (szerk.): Remekírók Képes Könyvtára. 44 kötet. (Két kötet kétszer szerepel: 7. Tóth Kálmán Válogatott Költeményei, 27. Csokonai Vitéz Mihály Válogatott Munkái) Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai).  Gazdagon aranyozott, díszes, kiadói dombornyomott egészvászon kötésben. Az elülső kötéstáblák belsején, egy kötet kivételével (A duplum 7. kötet Tóth Kálmán Válogatott Költeményei), Dóró Gábor, beazonosítatlan művésztől származó, ex-librisével.  A borítók, gerincek kopottak, és néhol foltosak, de alapvetően jó állapotban vannak.
13653.

36 000 HUF
97,56
112,50

Jókai Mór Művei 1-50. Teljes sorozat! Budapest, 1909-1911, Franklin-Társulat. Aranyozott kiadói egészvászonkötés, 16161 p. 15 cmx10 cm. XX. század eleji Jókai Mór Művei sorozat szép, aranyozott, szecessziós kiadói borítóval. Az elülső kötéstáblák belsején Dóró Gábor, beazonosítatlan művésztől származó, ex-librisével.  A borító itt-ott kopott, foltos. A 26. kötet gerince sérült. De ezt leszámítva szép állapotban van.
13654.

40 000 HUF
108,40
125,00

Kassák Lajos: Éljünk a mi időnkben. Írások a képzőművészetről. Bp., 1978, Magvető Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13655.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF