Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Markella Ignác (?-): Tájkép. Olaj, vászon, hátoldalán jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×40 cm
10193.

Rufpreis:
5 000 HUF

Markovits István (1892-?): Napfényes udvar. Olaj, vászon, jelzett, Kissé sérült (helyenként festék lepergéssel). Dekoratív fa keretben. 40x50 cm
10194.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10195.

Rufpreis:
10 000 HUF

Márton Béla (1913-2007): Pipázó gulyás kb 1939.  Olaj, vászon,  jelzett, 50x70 cm
10196.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Mártonfi Benke Márta (1958-): Májusi fényben III., 2019. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal.  Fa keretben. 60x60 cm
10197.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Matisse, Henri (1869-1954): Madame Pompadour... Ofszet-litográfia, papír. Jelzett a nyomaton nyomtatva. Számozott. 60/75. Bal alsó sarkában S.P.A.D.E.M: Paris szárazbélyegzővel és igazolással. 41,5x31,5 cm (lapméret: 70x50 cm).
10198.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Matzon Ákos (1945): Lépcső. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (11/25). 26x36 cm
10199.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
13

Maurer Dóra (1934-): szegedi vár. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5×15,5 cm
10200.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
11

10201.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10202.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Meiszter Kálmán (1925-2018): Pécsi utca, 1985. Toll, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20,5×13,5 cm
10203.

Rufpreis:
2 000 HUF

10204.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF