Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2360701
10193
391
Markella Ignác (?-): Tájkép. Olaj, vászon, hátoldalán jelzett. Dekoratív fa keretben, 30×40 cm
2364156
10194
391
30000
Markovits István (1892-?): Napfényes udvar. Olaj, vászon, jelzett, Kissé sérült (helyenként festék lepergéssel). Dekoratív fa keretben. 40x50 cm
1552787
10195
391
2365119
10196
391
50000
Márton Béla (1913-2007): Pipázó gulyás kb 1939. Olaj, vászon, jelzett, 50x70 cm 2355981
10197
391
38000
Mártonfi Benke Márta (1958-): Májusi fényben III., 2019. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 60x60 cm 2359680
10198
391
32000
Matisse, Henri (1869-1954): Madame Pompadour... Ofszet-litográfia, papír. Jelzett a nyomaton nyomtatva. Számozott. 60/75. Bal alsó sarkában S.P.A.D.E.M: Paris szárazbélyegzővel és igazolással. 41,5x31,5 cm (lapméret: 70x50 cm). 2360130
10199
391
Matzon Ákos (1945): Lépcső. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (11/25). 26x36 cm 2360008
10200
391
Maurer Dóra (1934-): szegedi vár. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5×15,5 cm 2087857
10201
391
1970722
10202
391
11000
2316573
10203
391
Meiszter Kálmán (1925-2018): Pécsi utca, 1985. Toll, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20,5×13,5 cm 1911845
10204
391
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF