Matisse, Henri (1869-1954): Madame Pompadour... Ofszet-litográfia, papír. Jelzett a nyomaton nyomtatva. Számozott. 60/75. Bal alsó sarkában S.P.A.D.E.M: Paris szárazbélyegzővel és igazolással. 41,5x31,5 cm (lapméret: 70x50 cm).