Mártonfi Benke Márta (1958-): Májusi fényben III., 2019. Olaj, farost,... https://www.darabanth.com/de/391-Fernauktion/391.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Martonfi-Benke-Marta-1958-Majusi-fenyben-III-2019-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-aut~II2355981
2355981
10197
391
38000
Beschreibung: Mártonfi Benke Márta (1958-): Májusi fényben III., 2019. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 60x60 cm
: pelikán_kristóf