Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

10326.

Rufpreis:
5 000 HUF

Végvári Magdolna (1951-): Ősz színei. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 29,5x22,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10327.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Vitéz Judit (?-): Akt II., 1998. Hidegtű, papír, jelzett. Művészpéldány EA IX/X. számozással. Paszpartuban. 38,5×33 cm
10328.

Rufpreis:
12 000 HUF

Wagner János (1936-): Történet (1970 körül). Szitanyomat, papír, jelzett. Hátoldalán ugyanezen nyomat egy másik változatával és paszpartuzás nyomaival. 45×34 cm.
10329.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Andy Warhol (1928-1987): Marylin Monroe. Litográfia, papír. Sorszámozott 30/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, hozzá  tanúsítvány. Lithography with attest 38,3x56,3 cm
10330.

Rufpreis:
10 000 HUF
36

Emilia Weiss (?-): Cirkuszban (1980), akvarell, papír, jelzett, 38×55 cm
10331.

Rufpreis:
12 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Tamási. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 23x27,5 cm
10332.

Rufpreis:
5 000 HUF

Würtz Ádám (1927-1994): Békegyűlés. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 25×42,5 cm
10333.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zádor István (1882-1963): Kolduló hegedűs. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett kereteben, 24×17 cm
10334.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zala Tibor (1920-2004): Kakasvirág, 1980. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA I/XV. Lap felső részében gyűrődéssel. 39x29 cm
10335.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zöldy Emil (1913-1982): Balatonkenese, Építésügyi Minisztérium Szakszervezeti Üdülője. Akvarell, papír. jelzett. Fa kerettel. 27x42 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10336.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF