Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2355809
10278
391
9500
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Poszt-Xertox. Litográfia, papír, közepén hajtásnyommal. Jelzés nélkül. Swierkiewicz Róbert autográf feliratával: (lito). Számozott: 139/250. Paszpartuban. 32x26,5 cm.
2332518
10279
391
Sz. Lázár Anna (?-): Szélfútta. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 14x10 cm.
2312005
10280
391
24000
Szabó Lajos (1927-1995): Völgyben. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Keretben, 60×80 cm 2194787
10281
391
4800
2194775
10282
391
4800
2357999
10283
391
Szalkári Rózsa (1936-2017): Váróteremben, Szolnok, 1957. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Paszpartu hátoldalán "Szalkáry Rózsa vázlataiból" felirattal. 10,5x9 cm
2365262
10284
391
Szász Endre jelzéssel: Női arckép. Akvarell-nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9,5×9,5 cm 1958242
10285
391
Szegvári Károly (1920-2002): Vízparton, olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×43,5 cm 1933140
10286
391
22000
Szegvári Károly(1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzés nélkül, keretben, 30×40 cm 2359795
10287
391
15000
Szeift Béla (1944-2012): Fekete nap. Akvarell, merített papír, jelzett, datált (2009), hátoldalán autográf felirattal, 40x29,5 cm 2362520
10288
391
Szemenyei Ferenc (1894-1990): Zöldellő táj. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 50×60 cm 2360002
10289
391
Szemethy Imre (1945- ): Szentkuthy-illusztráció (1971). Rézkarc, papír, jelzett, 12×19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF