Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Poszt-Xertox. Litográfia, papír, közepén hajtásnyommal. Jelzés nélkül. Swierkiewicz Róbert autográf feliratával: (lito). Számozott: 139/250. Paszpartuban. 32x26,5 cm.
10278.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Sz. Lázár Anna (?-): Szélfútta. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 14x10 cm.
10279.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szabó Lajos (1927-1995): Völgyben. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Keretben, 60×80 cm
10280.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10281.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10282.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Szalkári Rózsa (1936-2017): Váróteremben, Szolnok, 1957. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Paszpartu hátoldalán "Szalkáry Rózsa vázlataiból" felirattal. 10,5x9 cm
10283.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szász Endre jelzéssel: Női arckép. Akvarell-nyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9,5×9,5 cm
10284.

Gelöscht

10285.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10286.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Szeift Béla (1944-2012): Fekete nap. Akvarell, merített papír, jelzett, datált (2009), hátoldalán autográf felirattal, 40x29,5 cm
10287.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szemenyei Ferenc (1894-1990): Zöldellő táj. Olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 50×60 cm
10288.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Szemethy Imre (1945- ): Szentkuthy-illusztráció (1971). Rézkarc, papír, jelzett, 12×19,5 cm
10289.

Rufpreis:
3 000 HUF
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF