Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Oszter Dezső (1955-): Lovak. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Budapesti Képzőművészeti Kft. címkéjével, 40×70 cm
10229.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ott Hédi (?-): Vízparti hangulat. Olaj, vászon, jelzett. 60x50 cm
10230.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ott Hédi (?-): Pihenés. Olaj, vászon, jelzett. 60x70 cm
10231.

Rufpreis:
6 000 HUF

P. Kovács Sándor (?-?): Női aktmodell, 1973. Szén, papír, jelzett. A művész esztergomi hagyatékából. Üvegezett fa keretben, 43x30,5 cm
10232.

Rufpreis:
3 000 HUF

Abel Pann (1883-1963): Önarckép. Dedikált Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerö Ödön esztéta, kritikus lányának . Litográfia, papír. Hajtott, albumlap, hátoldalán életrajzi adatokkal / Albert Pann: Self-portrait. Autograph signed. Provenance: From the estate of Sophie Gerő (1895-1966), daughter of famous Hungarian journalist, art critic Edmund (Ödön) Gerő.18x22 cm
10233.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Pántl László (1943-): Téli fények. Olaj, vászon, jelzett. Kissé kopott fa keretben. 50x100 cm
10234.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Mihalovits Miklós (1888-1960): Fekvő női akt. Olaj, vászon (festék hibákkal), jelzett. Sérült, dekoratív antik keretben, 50×70 cm
10235.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Pap Gyula (1899-1983): Koreai anya. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Vakkereten címkén feliratozott. Restaurált. 110x80 cm
10236.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Párkányi Raab Péter (1967-): Leány gyöngysorral. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/24, 30x41 cm.
10237.

Rufpreis:
6 000 HUF
27

10238.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Pataky Ferenc (1897-1962): Halászbástya, Budapest, 1929. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, sérült. Korabeli, sérült keretben. 60×50 cm
10239.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Péli Tamás (1948-1994), össz. 3 db mű, tanulmányrajzok. Toll vagy ceruza, papír, 2 db jelzett és datált (1979). 29x21 cm
10240.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF