Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2358533
10229
391
40000
Oszter Dezső (1955-): Lovak. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Budapesti Képzőművészeti Kft. címkéjével, 40×70 cm
2306809
10230
391
Ott Hédi (?-): Vízparti hangulat. Olaj, vászon, jelzett. 60x50 cm
2306803
10231
391
Ott Hédi (?-): Pihenés. Olaj, vászon, jelzett. 60x70 cm
2357479
10232
391
P. Kovács Sándor (?-?): Női aktmodell, 1973. Szén, papír, jelzett. A művész esztergomi hagyatékából. Üvegezett fa keretben, 43x30,5 cm 2171509
10233
391
Abel Pann (1883-1963): Önarckép. Dedikált Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerö Ödön esztéta, kritikus lányának . Litográfia, papír. Hajtott, albumlap, hátoldalán életrajzi adatokkal / Albert Pann: Self-portrait. Autograph signed. Provenance: From the estate of Sophie Gerő (1895-1966), daughter of famous Hungarian journalist, art critic Edmund (Ödön) Gerő.18x22 cm 2362958
10234
391
Pántl László (1943-): Téli fények. Olaj, vászon, jelzett. Kissé kopott fa keretben. 50x100 cm 2077291
10235
391
110000
Mihalovits Miklós (1888-1960): Fekvő női akt. Olaj, vászon (festék hibákkal), jelzett. Sérült, dekoratív antik keretben, 50×70 cm 2259074
10236
391
60000
Pap Gyula (1899-1983): Koreai anya. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. Vakkereten címkén feliratozott. Restaurált. 110x80 cm 2350585
10237
391
Párkányi Raab Péter (1967-): Leány gyöngysorral. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/24, 30x41 cm. 2237042
10238
391
19000
2355407
10239
391
40000
Pataky Ferenc (1897-1962): Halászbástya, Budapest, 1929. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, sérült. Korabeli, sérült keretben. 60×50 cm
2331010
10240
391
11000
Péli Tamás (1948-1994), össz. 3 db mű, tanulmányrajzok. Toll vagy ceruza, papír, 2 db jelzett és datált (1979). 29x21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF