Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2318356
10181
391
Lénárd Imre (1889-1918): Keszthely 1908. Akvarell, papír, jelzett, 17,5x25 cm 2368049
10182
391
Lenkey Zoltán (1936-1983): Kozmosz. Rézkarc, papír, jelzett, 17×11 cm
2354590
10183
391
Lenkey Zoltán (1936-1983): A Nap tüze. Rézkarc, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1967-ben rendezett kiállításra, amelyet Kondor Béla nyitott meg. Grafika méret: 17x11 cm
2247986
10184
391
Lieber Éva (1932-2005): Vízpart. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 34,5×46 cm 2360252
10185
391
Lisziák Elek (1939-2007): Mesefigurák. Tus, papír, jelzett, 23,5x32 cm
2316066
10186
391
Carl W. Luckscheiter (?-?): Boldogság a 4. emeleten, 1931 (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 38×28,5 cm.
2306982
10187
391
Carl W. Luckscheiter (?-?): Nyílt lapokkal, 1898 (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Lap alja enyhén. foltos. Kartonra kasírozva. 33×22,5 cm.
2306980
10188
391
Carl W. Luckscheiter (?-?): Vadász és kutyája, 1931 (humoros, karikatúraszerű rajz). Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Enyhén foltos. 25×17cm.
2316125
10189
391
Carl W. Luckscheiter (?-?): Áll a bál (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. Kartonra kasírozva. 27,5×45,5 cm.
2306981
10190
391
Carl W. Luckscheiter (?-?): Zavarosban halászók, 1931 (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Enyhén foltos. 29,5×22 cm.
2324381
10191
391
Luzsicza Lajos (1920-2005): Vág-völgyében. Aquatinta, papír. Jelzett, Paszpartuban. 30x40 cm
2338518
10192
391
26000
Major Kamill (1948-): Táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 16×21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF