Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Lénárd Imre (1889-1918): Keszthely 1908. Akvarell, papír, jelzett, 17,5x25 cm
10181.

Rufpreis:
2 800 HUF

Lenkey Zoltán (1936-1983): Kozmosz. Rézkarc, papír, jelzett, 17×11 cm
10182.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lenkey Zoltán (1936-1983): A Nap tüze. Rézkarc, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1967-ben rendezett kiállításra, amelyet Kondor Béla nyitott meg. Grafika méret: 17x11 cm
10183.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lieber Éva (1932-2005): Vízpart. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett  fa keretben, 34,5×46 cm
10184.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Lisziák Elek (1939-2007): Mesefigurák. Tus, papír, jelzett, 23,5x32 cm
10185.

Rufpreis:
8 000 HUF

Carl W. Luckscheiter (?-?): Boldogság a 4. emeleten, 1931 (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 38×28,5 cm.
10186.

Rufpreis:
6 000 HUF

Carl W. Luckscheiter (?-?): Nyílt lapokkal, 1898 (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Lap alja enyhén. foltos. Kartonra kasírozva. 33×22,5 cm.
10187.

Rufpreis:
6 000 HUF

Carl W. Luckscheiter (?-?): Vadász és kutyája, 1931 (humoros, karikatúraszerű rajz). Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Enyhén foltos. 25×17cm.
10188.

Rufpreis:
6 000 HUF

Carl W. Luckscheiter (?-?): Áll a bál (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. Kartonra kasírozva. 27,5×45,5 cm.
10189.

Rufpreis:
5 000 HUF

Carl W. Luckscheiter (?-?): Zavarosban halászók, 1931 (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Enyhén foltos. 29,5×22 cm.
10190.

Rufpreis:
6 000 HUF

Luzsicza Lajos (1920-2005): Vág-völgyében. Aquatinta, papír. Jelzett, Paszpartuban. 30x40 cm
10191.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Major Kamill (1948-): Táj. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fa keretben, 16×21,5 cm
10192.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF