Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Kresz Irén (1932-): Faág. Akvarell, papír, jelzett, 17x12 cm Üdvözlőlapon, belül a művész saját kezű soraival
10169.

Rufpreis:
2 000 HUF

Koleszár György (?-?): Pálinkafőzés, Zala. Olaj, farost, jelzett. Díszes, reprezentatív fa keretben, 45×62 cm
10170.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kósa Zsuzsa (1943-2020): Madárlesen, 1995. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 70×50 cm. Fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10171.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10172.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kovács Imre (1940-2015): Bartók Béla tiszteletére. Rézkarc, aquatinta, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 29x30 cm
10173.

Rufpreis:
6 000 HUF
14

Kőnig Frigyes (1955-): De Humani Corporis Fabrica VI., 1986. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA III/X számozással. Paszpartuban. 22x34,5 cm
10174.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Krnács Ágota (1976-): Szerelmesek, 2005. Olaj, karton, jelzett. Karton alján kisebb felületi sérülésekkel. 70x100 cm
10175.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

L Dávid Lehel (1940-): És fúj a szél. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 50,5×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10176.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ladócsy László (1960-): Kartal-kisház. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 61,5x43,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10177.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Laloy, Yves (1920-1999): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzet. Üvegezett fa keretben,  26,5×35,5 cm
10178.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2-50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 25×32 cm / Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (2/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 25×32 cm
10179.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lénárd Imre (1889-1918): Buda, 1908. Ceruza, papír, jelzett, 18,5x23,5 cm.
10180.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF