Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2329447
10169
391
Kresz Irén (1932-): Faág. Akvarell, papír, jelzett, 17x12 cm Üdvözlőlapon, belül a művész saját kezű soraival
2167184
10170
391
28000
Koleszár György (?-?): Pálinkafőzés, Zala. Olaj, farost, jelzett. Díszes, reprezentatív fa keretben, 45×62 cm 2318242
10171
391
32000
Kósa Zsuzsa (1943-2020): Madárlesen, 1995. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 70×50 cm. Fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2245877
10172
391
2365417
10173
391
Kovács Imre (1940-2015): Bartók Béla tiszteletére. Rézkarc, aquatinta, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 29x30 cm 2355788
10174
391
9500
Kőnig Frigyes (1955-): De Humani Corporis Fabrica VI., 1986. Rézkarc, papír. Jelzett. Művészpéldány EA III/X számozással. Paszpartuban. 22x34,5 cm 2364997
10175
391
38000
Krnács Ágota (1976-): Szerelmesek, 2005. Olaj, karton, jelzett. Karton alján kisebb felületi sérülésekkel. 70x100 cm 2347493
10176
391
30000
L Dávid Lehel (1940-): És fúj a szél. Akvarell, vegyes technika, papír, jelzett. 50,5×45 cm. Üvegezett fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2347458
10177
391
9500
Ladócsy László (1960-): Kartal-kisház. Akvarell, papír. jelzett. Üvegezett fa keretben. 61,5x43,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2338840
10178
391
28000
Laloy, Yves (1920-1999): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzet. Üvegezett fa keretben, 26,5×35,5 cm 2359810
10179
391
Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2-50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 25×32 cm / Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (2/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 25×32 cm
2343693
10180
391
Lénárd Imre (1889-1918): Buda, 1908. Ceruza, papír, jelzett, 18,5x23,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF