Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2240035
10121
391
28000
2338792
10122
391
2360688
10123
391
9500
Horváth László (?-): Németalföldi utcarészlet. Olaj, fa, jelzett, fa keretben, 40×30 cm 2365518
10124
391
38000
Hranitzky Ilona (1889-?): Nyulak. Olaj, vászon, jelzett, 80,5x65 cm 2341736
10125
391
Huszár István (1925-2004): Bodrogpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 15×23 cm
2358184
10126
391
Igmándy-Schranz Emil (1906-1987), össz. 6 db mű: Női aktok, portrék (tanulmányok). Ceruza vagy filctoll, papír, kb. 30x42 cm
2338809
10127
391
30000
2355580
10128
391
Iszák István (?-): Furcsa tánc, 2003. Tus, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. Reprodukálva: Határokon át. A Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület kiállítássorozata 2015-2016. Pilisvörösvár, 2015, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 73 oldal. 52×37 cm
2363461
10129
391
Iványi Grünwald Béla (1867-1940)-Prihoda István (1891-1956): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 30×44 cm 2328123
10130
391
Járossy Gyula (1886-1958): Hegyvidéki táj, 1949 (Erdély?). Akvarell, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett fa keretben, 49×33,5 cm
2198436
10131
391
2198234
10132
391
6500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF