Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2368053
10073
391
Fülöp Ilona (?-): Fatörzs. Rézkarc (2/100), papír, jelzett, 12×8,5 cm
2318094
10074
391
24000
E Szabó Margit (1945-): Vörös fenyő. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 60x110 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 10. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, MÉRETE MIATT NEM POSTÁZZUK! 2338673
10075
391
14000
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Mechanikus ikon, 2008. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (46/50). Lapméret: 21×15 cm 2198171
10076
391
3400
2197507
10077
391
2361137
10078
391
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya és a Mátyás templom. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
2360801
10079
391
Élesdy István (1912-1987): Vajdahunyad vára, Városliget. Rézkarc, papír, jelzett, 22x31 cm 2293615
10080
391
32000
Élesdy István (1912-1987): Női akt. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 67x48 cm
2361134
10081
391
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon 28x48 cm
2360821
10082
391
Élesdy István (1912-1987): Szigligeti utca, Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm
2361066
10083
391
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzés nélkül 20x28 cm
2317990
10084
391
Farkas Éva Tünde (?-): Nyár Aknasugatagon (Máramaros megye). Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal: "(...) A nagybányai kiállításon részt vett gyermek.rajza. (...)" Üvegezett fa keretben. 14,5x23 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF