Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Farkas György (1911-1995): Táncolók. Vegyes technika, kollázs, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán a művész nevével feliratozott. Sérült. 36,5x51 cm
10085.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Farkas Lajos (1919-1998): Óbudai utcarészlet. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 26x41 cm
10086.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Farkasfalvi Imre (1874-1943): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, antik sérült keretben 80×60 cm
10087.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Fekete Sarolta (1941-): Hölgy báli ruhában. Pasztell, farost, jelzett. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 42×22 cm
10088.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fenyő Andor Endre (1904-1971): Medence a fák között. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kissé sérült fa keretben, 50,5×60,5 cm
10089.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Fónyi Friml Géza (1899-1971): Szent István (mozaik terv). Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán hagyatéki pecséttel. Sérült (lap alján és tetején szakadással). Fa keretben. 46x29,5 cm
10090.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Friedrich István (?-?): Tátrafüred, 1895. Akvarell, papír, jelzett, 12×15 cm
10091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fuchs József (1907-1977): Kecskeméti tanya, 1947. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett keretben. 29,5x38 cm
10092.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Für Emil (1967-): "Add nekem a haladat... ("give me your fish..." ), 2003. Ceruza, papír, jelzett, 42×59 cm
10093.

Rufpreis:
12 000 HUF

Gaál Domonkos (1940-2009): Erdélyi emlék. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap bal széle foltos, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
10094.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gajdov Géza (1952-2009): Velencei álom. Tus, papír, jelzett, 16×29 cm
10095.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ghyczy György (1953-): Agora, Sziget, 2000 (készült az Sziget Fesztivál Agora nemzetközi alkotótábora alatt). Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 37×52 cm
10096.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF