Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2260358
10037
391
Borda János (1908-1978), 6 db mű: Sport témájú rajzok, tanulmányok (teke?), 1930-40 körül. Ceruza, pauszpapír. Jelzés nélkül. Hajtásnyomokkal, lap széle többségében sérült, 22×29 és 9x36 cm közötti méretben
2364650
10038
391
Boross Géza (1908-1971): Balaton, rézkarc, papír, jelzett, 19x29 cm üvegezett keretben.
2189607
10039
391
24000
Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Lánya, Zsuzsa. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett, fa keretben, 40x30 cm / Ferenc Börzsönyi Kollarits: His daughter, Zsuzsa. Oil on board, signed. Framed with glass. 40x30 cm 2358522
10040
391
40000
Budai László (1965): Madárkák. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán címkével, 60×50 cm 2360691
10041
391
Conrad Gyula (1877-1959): Budafoki halászbárkák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. 27,5×36 cm 2361346
10042
391
2077226
10043
391
44000
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 50×67,5 cm
2310021
10044
391
Császár Pál (?-?): Önarckép. Olaj, rétegelt lemez. 16x13 cm Jelzés nélkül.
2245241
10045
391
30000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy. Olaj, papír, jelzett. Díszes, üvegezett fa keretben. 68x55 cm
2368048
10046
391
Csohány Kálmán (1925-1980): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, 8×17 cm 2358939
10047
391
60000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Aktmodell, 1964. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelezve és datálva jobbra középen, 59x56 cm
2355430
10048
391
60000
Csillag József (1894-1977): Lovak. Olaj, vászon, jelzett, sérült (apró lyukakkal). Dekoratív fa keretben. 55,5×68 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF