Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2356515
10061
391
15000
Czinege Zsolt (1964-): Paripa. Olaj, vászon, jelzett. 60×50 cm
2356514
10062
391
Czinege Zsolt (1964-): Arc de Triomphe, Párizs. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm 2356513
10063
391
Czinege Zsolt (1964-): Tengerpart. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm
2239355
10064
391
65000
2202189
10065
391
42000
Dévényi János (1956-): Körök fedésben. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán, 40x50 cm
2182521
10066
391
60000
2200279
10067
391
Diener Dénes Rudolf (1889-1956): Férfi portré. Kréta, papír, lap felső része kissé sérült, lap alsó része kissé foltos. Jelzett és datált: Diener Dénes Paris 928. Autográf ajándékozási sorokkal: Reiz (?) Jóska barátomnak szeretettel. Üvegezett fa keretben, 62×46,5 cm 2072233
10068
391
2240868
10069
391
Dobozy Jenő (?-?): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült. Üvegezett, sérült régi fa keretben, 49×69 cm 2357478
10070
391
15000
Dobroszláv József (1932-2016): Téli táj, 1987. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív üvegezett fa keretben, 32x46 cm 2361030
10071
391
Döbröczöni Kálmán (1899-1966): Téli utca. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív fa keretben, 50x60 cm 2331566
10072
391
Dudás Jenő (1900-1991): Furulyázó legény (Erdély, Székelyföld?). Színezett rézkarc, papír, jelzett a dúcon, körbevágva, kartonra kasírozva. Kissé kopott üvegezett fa keretben, 37×28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF