Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Győrffy Sándor (1951-): Hommage á Leonardo. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 37x52 cm
10109.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Győrffy Sándor (1951-): Szürke torony, 1994-2000. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Egyedi nyomat. 42x60 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 48. oldal.
10110.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Hadzsics Camilló Gábor (1894-?): Házak a domboldalban (Szentendre?). Olaj, vászon, jelzett, fa keretben. 60,5x50 cm
10111.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Hajdú László (1938-): "Út a végtelenbe", 1986. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 25/1. 76x45 cm.
10112.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Tavasz a Balatonon. Olaj, vászon, jelzett, keretben. 60x80 cm
10113.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

10114.

Rufpreis:
8 000 HUF

10115.

Rufpreis:
8 000 HUF

10116.

Rufpreis:
8 000 HUF

Keith Haring (1958-1990): Cím nélkül, 1982-2008. Ofszet, papír. Jelzett a nyomaton nyomtatva. Számozott. 68/500. 35,5×43,5 cm / Keith Haring (1958-1990): Untitled, 1982-2008. Offset on paper. Signed with printed signature. Numbered: 68/500. 35,5×43,5 cm
10117.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Heil József (1929-): Virágok. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50×60 cm
10118.

Rufpreis:
10 000 HUF

10119.

Rufpreis:
2 000 HUF

10120.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF