Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2356051
10157
391
Kónya Zoltán (?-?): Róma, akvarell, papír, jelzett, 13,5×16,5 cm 2356058
10158
391
Kónya Zoltán (?-?): Gulliver, akvarell-tus, papír, jelzett, 21×14,5 cm
2354585
10159
391
Konstantin László (1930-): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett, Egyben Képcsarnok meghívó 1967-ben rendezett kiállításra, amelyet Supka Magdolna művészettörténész nyitott meg. Grafika méret: 12x17 cm 2318057
10160
391
11000
Kopek Rita (1952-): Lomtalanítás,1995. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 80×70 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 16. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2362421
10161
391
Kopócsy Judit (1947-): Rozsdás kapu. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben, 23x28 cm
2344573
10162
391
Korányi Gábor (1952-): Fetish (Little Earth Mother). Színes rézkarc, akvatinta, merített papír, jelzett, számozott: 41/50. Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 22,5×15 cm 2357966
10163
391
Koronczi Endre (1968-): Rajz háta. Rézkacr, hidegtű, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA XII/1 számozással. 7x8,5 cm 2357953
10164
391
Koronczi Endre (1968-): Rajz háta. Akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA III/3 számozással. 6×7 cm 2364867
10165
391
Kós Károly (1883-1977): Brassó. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 14,5×12,5 cm 2364855
10166
391
Kós Károly (1883-1977): Medgyes, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 13,5×12 cm 2364865
10167
391
Kós Károly (1883-1977): Gótikus vártemplom Illyefalván. Színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm 2364871
10168
391
Kós Károly (1883-1977): Brassó. Színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF