Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Kónya Zoltán (?-?): Róma, akvarell, papír, jelzett, 13,5×16,5 cm
10157.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kónya Zoltán (?-?): Gulliver, akvarell-tus, papír, jelzett, 21×14,5 cm
10158.

Rufpreis:
10 000 HUF

Konstantin László (1930-): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett, Egyben Képcsarnok meghívó 1967-ben rendezett kiállításra, amelyet Supka Magdolna művészettörténész nyitott meg. Grafika méret: 12x17 cm
10159.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kopek Rita (1952-): Lomtalanítás,1995. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 80×70 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 16. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10160.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kopócsy Judit (1947-): Rozsdás kapu. Olaj, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben, 23x28 cm
10161.

Rufpreis:
6 000 HUF

Korányi Gábor (1952-): Fetish (Little Earth Mother). Színes rézkarc, akvatinta, merített papír, jelzett, számozott: 41/50.  Korányi Gábor grafikái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, mivel a 90-es évek óta Kaliforniában él. 22,5×15 cm
10162.

Rufpreis:
6 000 HUF

Koronczi Endre (1968-): Rajz háta. Rézkacr, hidegtű, akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA XII/1 számozással. 7x8,5 cm
10163.

Rufpreis:
2 000 HUF

Koronczi Endre (1968-): Rajz háta. Akvatinta, papír, jelzett, művészpéldány EA III/3 számozással. 6×7 cm
10164.

Rufpreis:
1 600 HUF
18

Kós Károly (1883-1977): Brassó. Színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 14,5×12,5 cm
10165.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
35

Kós Károly (1883-1977): Medgyes, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 13,5×12 cm
10166.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Kós Károly (1883-1977): Gótikus vártemplom Illyefalván. Színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm
10167.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kós Károly (1883-1977): Brassó. Színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten, hátulján feliratozva, 11×11 cm
10168.

Rufpreis:
3 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF