Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2337815
10253
391
Rényi Krisztina (1956-) 2 db és Pirk László (1953-) 1 db litográfiája 1987-ből. Rényi Krisztina (1956-): Halak jegyében. Litográfia, papír, jelzett, Számozott (25/300). 23×16 cm. + Rényi Krisztina (1956-): Önsebző Pelikán. Litográfia, papír, jelzett, Számozott (25/300). 23×16 cm. + Pirk László (1953-): Kráter-színház. Litográfia, papír, jelzett, Számozott (25/30). 16x23 cm. Eredeti feliratozott, illusztrált kiállítási papír mappában, Hann Ferenc művészettörténész írásával magyar és angol nyelven. Jó állapotban. 2364341
10254
391
Stettner Béla (1928-1984): Tihany - a falu. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5x16 cm 2358211
10255
391
Révész Imre (1859-1945): Kalap. Akvarell, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Fa keretben. 21,5×30,5 cm 2285914
10256
391
50000
Romek Árpád (1883-1960): Csendélet porcelán babával. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 57x57 cm
2360693
10257
391
Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztorleány, színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 22×15 cm
2364457
10258
391
Ruszkay György (1924-1998): 9 db grafika a Füles és Füles évkönyve részére. Vegyes technika, kollázs, papír, egyik jelzett, vegyes méretben. 2356516
10259
391
Ruttka Ferenc (1926-2019): Táj. Olaj, papír, jelezve balra fent. Üvegezett, szélén repedt klipsz keretben, 10×7 cm 2362736
10260
391
3200
Saetti, Paolo (?-): Cent'anni dotio. Litográfia, papír, jelzett, számozott (25/150), fa keretben, 46,5×34 cm
2355530
10261
391
Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz III., 2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. 53×40 cm
2331076
10262
391
44000
Sass Margit (1892-): Csendélet virággal és gyümölcsökkel. Olaj, vászon, javított. Jelzett. Kissé sérült fa keretben. 75x65,5 cm
2336654
10263
391
Sassy Attila (1880-1967): Olvasó női akt. Szén, papír. Jelzett. Sérült. 30,5x43 cm
2335110
10264
391
50000
Schéner Mihály (1923-2009): Békéscsaba, evangélikus templom, jobbra a római katolikus templom. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF