Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Rényi Krisztina (1956-) 2 db és Pirk László (1953-) 1 db litográfiája 1987-ből. Rényi Krisztina (1956-): Halak jegyében. Litográfia, papír, jelzett,  Számozott (25/300). 23×16 cm. + Rényi Krisztina (1956-): Önsebző Pelikán. Litográfia, papír, jelzett,  Számozott (25/300).  23×16 cm. + Pirk László (1953-): Kráter-színház. Litográfia, papír, jelzett,  Számozott (25/30). 16x23 cm. Eredeti feliratozott, illusztrált kiállítási papír mappában, Hann Ferenc művészettörténész írásával magyar és angol nyelven. Jó állapotban.
10253.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Stettner Béla (1928-1984): Tihany - a falu. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5x16 cm
10254.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Révész Imre (1859-1945): Kalap. Akvarell, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Fa keretben. 21,5×30,5 cm
10255.

Rufpreis:
3 000 HUF

Romek Árpád (1883-1960): Csendélet porcelán babával. Olaj, vászon, jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 57x57 cm
10256.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Rudnay Gyula (1878-1957): Pásztorleány, színezett rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 22×15 cm
10257.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ruszkay György (1924-1998): 9 db grafika a Füles és Füles évkönyve részére. Vegyes technika, kollázs, papír, egyik jelzett, vegyes méretben.
10258.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
15

Ruttka Ferenc (1926-2019): Táj. Olaj, papír, jelezve balra fent. Üvegezett, szélén repedt klipsz keretben, 10×7 cm
10259.

Rufpreis:
4 000 HUF

Saetti, Paolo (?-): Cent'anni dotio. Litográfia, papír, jelzett, számozott (25/150), fa keretben, 46,5×34 cm
10260.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Sáros Dávid (1982-): Sziklarajz III., 2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány EA I/VIII. számozással. 53×40 cm
10261.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sass Margit (1892-): Csendélet virággal és gyümölcsökkel. Olaj, vászon, javított. Jelzett. Kissé sérült fa keretben. 75x65,5 cm
10262.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Sassy Attila (1880-1967): Olvasó női akt. Szén, papír. Jelzett. Sérült. 30,5x43 cm
10263.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schéner Mihály (1923-2009): Békéscsaba, evangélikus templom, jobbra a római katolikus templom. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 50×70 cm
10264.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF