Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2360235
10265
391
50000
Schéner Mihály (1923-2009): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×50 cm
2285649
10266
391
2194804
10267
391
Siklódi Hegyi István (1917- ): Boglyák, Ágasegyháza. Olaj, farost, kissé sérült. Jelzett, hátoldalán is jelzett és autográf felirattal. 45x34,5 cm 2126107
10268
391
2322240
10269
391
Somlai Vilma (1938-2007): Alakok. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, lap alján kisebb szakadással, mű ép. Hátoldalán pecséttel jelzett, 49×35 cm 2322232
10270
391
Somlai Vilma (1938-2007): Virágzás. Akvarell, papír, hátoldalán pecséttel jelzett, 50×35 cm
2344555
10272
391
Soós Tamás (1955-): A város. Akvatinta, papír. Jelzett. Próbanyomat. 30x30 cm 2363019
10273
391
Sostarics Lajos (1896-1968): Kiscelli múzeum nyomdagyűjteményéből. Akvarell, papír, jelzés nélkül, szakadással, 41×29 cm
2363025
10274
391
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbudai Duna-part. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 28×19 cm
2312044
10275
391
50000
Sugár Gyula (1924-1991): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé sérült címkéjével. Üvegezett fa keretben, 60×80 cm
2358359
10276
391
48000
Sugár Gyula (1924-1991): "Dry". Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Sérült (több helyen festék hiánnyal). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé sérült címkéjével. Üvegezett fa keretben, 60×80 cm 2318222
10277
391
15000
Sütő Petre Rozália (1952-) : Felosztott föld (Felparcellázott föld). Vegyes technika, farost, jelzett. 70×60 cm. Fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 31. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF