Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Schéner Mihály (1923-2009): Séta a parkban. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 70×50 cm
10265.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10266.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10267.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10268.

Rufpreis:
4 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Alakok. Linómetszet (?), dombornyomás, papír, lap alján kisebb szakadással, mű ép. Hátoldalán pecséttel jelzett, 49×35 cm
10269.

Rufpreis:
1 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Virágzás. Akvarell, papír, hátoldalán pecséttel jelzett, 50×35 cm
10270.

Rufpreis:
4 000 HUF

Soós Tamás (1955-): A város. Akvatinta, papír. Jelzett. Próbanyomat. 30x30 cm
10272.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Kiscelli múzeum nyomdagyűjteményéből. Akvarell, papír, jelzés nélkül, szakadással, 41×29 cm
10273.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sostarics Lajos (1896-1968): Óbudai Duna-part. Akvarell, papír, jelzés nélkül, 28×19 cm
10274.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sugár Gyula (1924-1991): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé sérült címkéjével. Üvegezett fa keretben, 60×80 cm
10275.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Sugár Gyula (1924-1991): "Dry". Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Sérült (több helyen festék hiánnyal). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé sérült címkéjével. Üvegezett fa keretben, 60×80 cm
10276.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Sütő Petre Rozália (1952-) : Felosztott föld (Felparcellázott föld). Vegyes technika, farost, jelzett. 70×60 cm. Fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 31. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10277.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF