Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Szemethy Imre (1945- ): Nemzeti Lovarda. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (6/75). Üvegezett fa keretben. 19,5x22 cm
10290.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szemethy Imre (1945- ): Absztrakt kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: I/V. 9×14,5 cm
10291.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Akvarell, tus, papír, jelzett. 34,5×49,5 cm
10292.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Női akt. Litográfia, papír, jelzett. Lap bal széle kasírozva. 50×38,5 cm
10293.

Rufpreis:
8 000 HUF

10294.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szüle Péter (1886-1944): Vízparti táj (Dunapart Csillaghegynél?), 1912. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült (festéklepergéssel). Hátoldalán "Szüle Péter Csillag-hegy" és "1400K" felirattal. Díszes, historizáló stílusú, kissé sérült keretben, 69×55,5 cm.
10295.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
14

10296.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tassy Béla (1942-): Bartók emlékére. Vegyes technika, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 39x48 cm
10297.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari és konstrukció Litográfia, papír, jelzett a litográfia alatt nyomtatva. Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. szárazpecsétjével. Galeria Ferrari Maranello mappából. 25x19 cm. Lap tetején halvány folttal. / Nani Tedeschi (1939-2017): Ferrari and a construction. Litography on paper, signed below the print in printed letters. With Galeria Ferrari Maranello és Edizioni d'arte Fioranese s.n.c. dry seal. From the album Galeria Ferrari Maranello, Nani Tedeschi. 25x19 cm. With a plae spot on the top of the sheet
10298.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10299.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10300.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10301.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF