Szüle Péter (1886-1944): Vízparti táj (Dunapart Csillaghegynél?), 1912. Olaj, vászon, jelzett. Kissé sérült (festéklepergéssel). Hátoldalán "Szüle Péter Csillag-hegy" és "1400K" felirattal. Díszes, historizáló stílusú, kissé sérült keretben, 69×55,5 cm.