Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2145564
10302
391
4200
Török Endre (1926-1980): Ceres, a termékenység istennője. Régi angol tál után metszette - Török mester (erotikus jelenet). Fametszet, papír, jelzett, ajándékozási sorokkal, 25x18 cm 2357476
10303
391
Tulipán László (1943-2007): Hazafelé. Rézkarc, papír, számozott (29/100), jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Alkotóművészek Közösségének bélyegzőjével. Enyhén foltos. Lap alján apró szakadással. 14x14 cm
2320181
10304
391
Turiák Ödön (1884-1937): Kilátás a vízpartra. Akvarell, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett keretben, 22,5×31 cm 2354560
10305
391
Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Sérült. Kissé foltos. 35x25 cm.
2354526
10306
391
Udvary Pál (1900-1987): Balaton. Akvarell, papír. Jelzett. Sarkaiban kissé sérült, lap szélén apró szakadással. 30,5x43 cm. 2354518
10307
391
Udvary Pál (1900-1987): Női akt. Szén, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán vázlatok. Kissé foltos. 34,5×24 cm
2302699
10308
391
Udvary Pál (1900-1987): Villa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos,16×21,5 cm
2291547
10309
391
Udvary Pál (1900-1987): Udvary Géza portréja. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, 17,5×14 cm 2291455
10310
391
2302717
10311
391
2302782
10312
391
2302278
10313
391
Udvary Pál (1900-1987): Lovasszekér. Kréta, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. 26x35,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF