Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

10302.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Tulipán László (1943-2007): Hazafelé. Rézkarc, papír, számozott (29/100), jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Alkotóművészek Közösségének bélyegzőjével. Enyhén foltos. Lap alján apró szakadással. 14x14 cm
10303.

Rufpreis:
3 000 HUF

Turiák Ödön (1884-1937): Kilátás a vízpartra. Akvarell, papír, jelzett. Kissé sérült üvegezett keretben, 22,5×31 cm
10304.

Rufpreis:
3 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Hölgy portréja. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Sérült. Kissé foltos. 35x25 cm.
10305.

Rufpreis:
3 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Balaton. Akvarell, papír. Jelzett. Sarkaiban kissé sérült, lap szélén apró szakadással. 30,5x43 cm.
10306.

Rufpreis:
5 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Női akt. Szén, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán vázlatok. Kissé foltos. 34,5×24 cm
10307.

Rufpreis:
2 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Villa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos,16×21,5 cm
10308.

Rufpreis:
2 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Udvary Géza portréja. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, 17,5×14 cm
10309.

Rufpreis:
3 000 HUF

10310.

Rufpreis:
2 000 HUF

10311.

Rufpreis:
2 000 HUF

10312.

Rufpreis:
2 000 HUF

Udvary Pál (1900-1987): Lovasszekér. Kréta, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos. 26x35,5 cm.
10313.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF