Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Mészáros Mihály (1930-2008): A romos Lánchíd. Rézkarc, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1970-ben rendezett kiállításra. Rézkarc méret: 9x14 cm
10205.

Rufpreis:
3 000 HUF

Metzné Nagy Ilona (?-): Nyári délután. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 30×40 cm
10206.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Mihalovits Miklós (1888-1960): Férfi portré. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14,5×10 cm
10207.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10208.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Misch Ádám (1935-1995): Régóta (Seit langer Zeit II.), 1989. Akril, papír, jelzett (Misch 89). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és autográf felirattal. Hátoldalán paszpartuzás nyomaival. 50×35 cm. / Ádám Misch: Since a long time (Seit langer Zeit II.) Acrylic on paper, signed (Misch 89). With autograph description and the artist's stamp on the reverse. 50x35 cm
10209.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Mohr, Dietrich (1924-2016): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 24,5×17 cm / Mohr, Dietrich (1924-2016): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (2/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 24,5×17 cm
10210.

Rufpreis:
10 000 HUF

Morelli Edit (1940): Krisztus angyalokkal. Tűzzománc, rézlap. Jelzett. 26x22 cm Fa keretben.
10211.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

P. Mokossiny Kató (működött a nagybányai szabadiskolában 1923-1926 között): Fiatal hölgy portréja. Olaj, karton. Jelzett. Kissé foltos. Dekoratív fa keretben, 49,5×39,5 cm / Kató P. Mokossiny (worked in the painter school of Baia Mare between 1923-1926): Portrait of a girl. Oil on board. Signed. Little bit spotty. Framed. 49,5×39,5 cm.
10212.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Moldován István (1911-2000): Fiatal lány portréja. Pasztell, karton, jelzett (Kolozsváry Moldován), üvegezett fa keretben, 45×40,5 cm
10213.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Molnár Bertalan (1933-): Szentendre, 1998. Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 35,5x24 cm
10214.

Rufpreis:
5 000 HUF

Moshammer György (1911-1970): Városrészlet, 1962. Olaj, papír, jelzett, 29×37 cm
10215.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Móra László (1947-): Zöld táj. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. Sérült. 58x82 cm
10216.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF