Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2314486
10217
391
2314460
10218
391
Móra László (1947-): Elúszott a hajó. Olaj, farost. Jelzés nélkül. 48,5x35,5 cm
2314454
10219
391
Móra László (1947-): Szomjúság. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel és foltokkal. 54,5x39 cm
2365426
10220
391
Muzsnay Ákos (1945-): Születés (Bartók emlékére). Vegyes technika, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 34x29,5 cm 2198411
10221
391
65000
2217348
10222
391
Nagy S Gabriella (1968): Karnevál. Szitanyomat. Jelzett. 34x23 cm 2302289
10223
391
3200
2341678
10224
391
15000
Németh György (1888-1962): Téli erdő őzekkel. Olaj, falemez, jelzett. Dekoratív üvegezett fa keretben, 13×18 cm
2339307
10225
391
50000
2363022
10226
391
55000
2283476
10227
391
40000
Olajos György (1953-): Alkony, 1999. Monotípia, papír, jelzett, számozott. 1/1. Üvegezett fa keretben, 52×82 cm 2241091
10228
391
22000
Olaszy Sándor (1902-?): Esztergomi utcarészlet a bazilikával. Olaj, fa, jelzett és datált (Olaszy S 956 Centenárium), fa keretben, 50×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF