Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2354057
10241
391
Pető János (1940-2009): Alakok. Linómetszet, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1970-ben rendezett kiállításra, amelyet Supka Magdolna művészettörténész nyitott meg. Grafika méret: 14,5x9,5 cm
2338037
10242
391
24000
Pettes József (1896-?): Birkanyáj. Pasztell, papír, jelzett. Sérült üvegezett keretben. 48,5×68 cm 2347655
10243
391
Pintér István Pál (1948-): Karcagi kálváriadomb, 1996. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 60×70 cm. Hátoldalán bírálóbizottsági jeggyel és Képcsarnok Rt. szakértői állásfoglalásáéval. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2237053
10244
391
Pintér István (?-): Velencei hidak IV. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben. 66x47 cm. / István Pintér (?-): Bridges in Venice, Italy IV. Oil on wood fiber, signed. Framed. 66x47 cm 2337799
10245
391
Platthy György (1908-2003): Ruhaszárítás, 1985. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (56/100). 22x17 cm. Eredeti feliratozott, illusztrált papír mappában: Platthy György festőművész kiállítása, Szentendre, Művésztelepi Galéria, 1985 május-június. Jó állapotban.
2340948
10246
391
Plesnivy Károly (1930-1984): Barna fák. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült keretben, 33×47,5 cm
2118544
10247
391
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Lavírozott tus, akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm 2199839
10248
391
2118540
10249
391
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Grafit, papír, jelzett, 24x19 cm
2347538
10250
391
28000
Rácz László (1919-1999): Madár, 1995. Olaj, vászon, jelzett. 74×55,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
2368045
10251
391
Raszler Károly (1925-2005): Festőállvány. Rézkarc, papír, jelzett, 13×13 cm 2339719
10252
391
28000
Regős Imre (1952-2017): Reggel, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/10). Lap széle kissé foltos. 51×43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF