Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Pető János (1940-2009): Alakok. Linómetszet, papír, jelzett. Egyben Képcsarnok meghívó 1970-ben rendezett kiállításra, amelyet Supka Magdolna művészettörténész nyitott meg. Grafika méret: 14,5x9,5 cm
10241.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pettes József (1896-?): Birkanyáj. Pasztell, papír, jelzett. Sérült üvegezett keretben. 48,5×68 cm
10242.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Pintér István Pál (1948-): Karcagi kálváriadomb, 1996. Olaj, farost, jelzett, fa keretben. 60×70 cm. Hátoldalán bírálóbizottsági jeggyel és Képcsarnok Rt. szakértői állásfoglalásáéval. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10243.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10244.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Platthy György (1908-2003): Ruhaszárítás, 1985. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (56/100). 22x17 cm. Eredeti feliratozott, illusztrált papír mappában: Platthy György festőművész kiállítása, Szentendre, Művésztelepi Galéria, 1985 május-június. Jó állapotban.
10245.

Rufpreis:
3 000 HUF

Plesnivy Károly (1930-1984): Barna fák. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült keretben, 33×47,5 cm
10246.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Lavírozott tus, akvarell, papír, jelzett, 40,5x29,5 cm
10247.

Rufpreis:
5 000 HUF

10248.

Rufpreis:
10 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Grafit, papír, jelzett, 24x19 cm
10249.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rácz László (1919-1999): Madár, 1995. Olaj, vászon, jelzett. 74×55,5 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10250.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Raszler Károly (1925-2005): Festőállvány. Rézkarc, papír, jelzett, 13×13 cm
10251.

Rufpreis:
2 000 HUF

Regős Imre (1952-2017): Reggel, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/10). Lap széle kissé foltos. 51×43 cm
10252.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF