Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2294163
10314
391
50000
2357658
10315
391
4400
Ujváry Lajos (1925-2006): Vajdahunyad. Akvarell, toll, papír, jelzett. 22,5x13 cm 2343837
10316
391
4400
Ujváry Lajos (1925-2006): Presszóban. Akvarell, papír, jelzett. 14,5x14,5 cm 2343842
10317
391
4400
Ujváry Lajos (1925-2006): Napozók. Akvarell, toll, papír, jelzett. 22,5x16 cm
2357664
10318
391
4400
Ujváry Lajos (1925-2006): Pipacsok. Akvarell, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 17,5x13,5 cm 2368051
10319
391
Ifj. Würtz Ádám (1957-): Image (1983) . Rézkarc (31/50), papír, jelzett, 9,5×8 cm
2365861
10320
391
Vadász Endre (1901-1944): Itáliai vízparti város. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 17,5x22,5 cm 2359991
10321
391
Vagyóczky Károly (1941-): Archimboldó lap. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10,5×6,5 cm 2358911
10322
391
9500
Varga István (1917-?): Terefere. Olaj, vászon. Jelzett. 60x80 cm
2364712
10323
391
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Alvó lány. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 2/25. 23,5x20 cm 2362833
10324
391
Végh Dezső (1897-1972): Chez Nina. Kréta, tus, papír, papírra kasírozva, jelzett, ajándékozási sorokkal 1954 karácsonyán, 20,5×16,5 cm 2318021
10325
391
32000
Velekei József Lajos (1950-2014): Stáció. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 43×58 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 38. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF