Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

10314.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Ujváry Lajos (1925-2006): Vajdahunyad. Akvarell, toll, papír, jelzett. 22,5x13 cm
10315.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ujváry Lajos (1925-2006): Presszóban. Akvarell, papír, jelzett. 14,5x14,5 cm
10316.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ujváry Lajos (1925-2006): Napozók. Akvarell, toll, papír, jelzett. 22,5x16 cm
10317.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ujváry Lajos (1925-2006): Pipacsok. Akvarell, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 17,5x13,5 cm
10318.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Ifj. Würtz Ádám (1957-): Image (1983) . Rézkarc (31/50), papír, jelzett, 9,5×8 cm
10319.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vadász Endre (1901-1944): Itáliai vízparti város. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 17,5x22,5 cm
10320.

Rufpreis:
5 000 HUF
33

Vagyóczky Károly (1941-): Archimboldó lap. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10,5×6,5 cm
10321.

Rufpreis:
2 000 HUF

Varga István (1917-?): Terefere. Olaj, vászon. Jelzett. 60x80 cm
10322.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Alvó lány. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 2/25. 23,5x20 cm
10323.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Végh Dezső (1897-1972): Chez Nina. Kréta, tus, papír, papírra kasírozva, jelzett, ajándékozási sorokkal 1954 karácsonyán, 20,5×16,5 cm
10324.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Velekei József Lajos (1950-2014): Stáció. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 43×58 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 38. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
10325.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF