Sütő Petre Rozália (1952-) : Felosztott föld (Felparcellázott föld). V... https://www.darabanth.com/de/391-Fernauktion/391.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Suto-Petre-Rozalia-1952-Felosztott-fold-Felparcellazott-fold-Vegyes-technika-farost-~II2318222
2318222
10277
391
15000
Beschreibung: SütÅ‘ Petre Rozália (1952-) : Felosztott föld (Felparcellázott föld). Vegyes technika, farost, jelzett. 70×60 cm. Fa keretben. Hátoldalán autográf felirattal. KiállÃtva: Házat-Hazát AlapÃtvány Jótékonysági kiállÃtás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát AlapÃtvány Jótékonysági kiállÃtás és vásár, 1997, katalógus 31. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát AlapÃtvány otthonteremtési programjának támogatására.
: pelikán_kristóf