Konstantin László (1930-): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett, Egyben Képcsarnok meghívó 1967-ben rendezett kiállításra, amelyet Supka Magdolna művészettörténész nyitott meg. Grafika méret: 12x17 cm