Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 335

Gibellini, Luisa (1950-): Velence. Akvarell, papír. Jelzett. 49,5×35 cm
10097.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Gergely Nóra (1956- ): Gombolyaggal játszó kismacska, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 20×29 cm
10098.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Kincses Kalendárium a Szabad Nép, Szabad Föld évkönyve. Borító, reklám terv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 15x20 cm
10099.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Szénásszekér, 1948. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26x35,5 cm
10100.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994):  Március 15. Plakát terv.Tus, papír. Jelzett. 17x24 cm
10101.

Rufpreis:
5 000 HUF

Görög Rezső (1930- ): Tápió. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×38 cm
10102.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Gubcsi Attila (1954-2020): Műterem. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán címkén a festőművész nevével feliratozott. Fa keretben. 70,5x55 cm
10103.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Gulyás Dénes (1927-2003): Budapest, parlamenti részlet. Olaj, farost, jelzett. 78x78 cm
10104.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Gulyás Dénes (1927-2003): Jelenet, 1962. Kréta, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 36,5x52 cm
10105.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Gulyás Dénes (1927-2003): Virágok. Filctoll, papír, jelzett, 3×8x5,5 cm.
10106.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gy. Molnár István (1933-2010): Október. Rézkarc, papír, jelzett, foltos paszpartuban, 19,5×29,5 cm
10107.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Gyenes Gitta (1888-1960): Női alakok. Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel jelzett, 22x28 cm
10108.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF