Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 335
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2355478
10097
391
Gibellini, Luisa (1950-): Velence. Akvarell, papír. Jelzett. 49,5×35 cm
1247823
10098
391
Gergely Nóra (1956- ): Gombolyaggal játszó kismacska, vegyes technika, papír, jelzett, fa keretben, 20×29 cm
2022405
10099
391
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Kincses Kalendárium a Szabad Nép, Szabad Föld évkönyve. Borító, reklám terv. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. 15x20 cm
2366637
10100
391
24000
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Szénásszekér, 1948. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26x35,5 cm
2022396
10101
391
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Március 15. Plakát terv.Tus, papír. Jelzett. 17x24 cm 2365315
10102
391
11000
Görög Rezső (1930- ): Tápió. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×38 cm 2316161
10103
391
60000
Gubcsi Attila (1954-2020): Műterem. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán címkén a festőművész nevével feliratozott. Fa keretben. 70,5x55 cm
2343698
10104
391
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Budapest, parlamenti részlet. Olaj, farost, jelzett. 78x78 cm 2365511
10105
391
19000
Gulyás Dénes (1927-2003): Jelenet, 1962. Kréta, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 36,5x52 cm 2357589
10106
391
Gulyás Dénes (1927-2003): Virágok. Filctoll, papír, jelzett, 3×8x5,5 cm.
2302293
10107
391
2200
Gy. Molnár István (1933-2010): Október. Rézkarc, papír, jelzett, foltos paszpartuban, 19,5×29,5 cm
2363101
10108
391
Gyenes Gitta (1888-1960): Női alakok. Ceruza, papír, hagyatéki pecséttel jelzett, 22x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF