Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Lőrincz Vitus (1933-): Hapimag, Bodrum, Törökország, 1994. Akvarell, papír, jelzett, Lőrincz Vitus autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 35x46 cm
10720.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Lőrincz Vitus (1933-): Hegyvidéki táj, 1991. Akvarell, papír, jelzett, paszpartun Lőrincz Vitus autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 32x48 cm
10721.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Lukács Gyula (-): Női portré, 1921. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x58 cm
10722.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Lukács Gyula: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 43x31,5 cm
10723.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
M. Molnár István (1953-2009): Esti köd. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 43×32 cm
10724.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
M. Szűcs Ilona (1925-2010): Kék hegyek. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×39,5 cm
10725.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
10726.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 1/50. 50x39 cm
10727.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Magyar József (1936-): Balaton. Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 35x27 cm
10728.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Magyar József (1957-): Esti séta. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10729.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Magyar József (1957-): Színes kavalkád. Akvarell, pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 41x67 cm.
10730.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Magyar József (1957-): Színes társaság. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10731.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF