Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3452518
10720
523
14000
Lőrincz Vitus (1933-): Hapimag, Bodrum, Törökország, 1994. Akvarell, papír, jelzett, Lőrincz Vitus autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 35x46 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3452508
10721
523
14000
Lőrincz Vitus (1933-): Hegyvidéki táj, 1991. Akvarell, papír, jelzett, paszpartun Lőrincz Vitus autográf ajándékozási soraival, üvegezett fakeretben, 32x48 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3516136
10722
523
Lukács Gyula (-): Női portré, 1921. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x58 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3334235
10723
523
Lukács Gyula: Csendélet. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 43x31,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3460198
10724
523
M. Molnár István (1953-2009): Esti köd. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 43×32 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3493237
10725
523
M. Szűcs Ilona (1925-2010): Kék hegyek. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 28×39,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3208881
10726
523
Madácsy István (1965-): Gradus. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. Lap alja vágott. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3520773
10727
523
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 1/50. 50x39 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3359508
10728
523
Magyar József (1936-): Balaton. Tus, papír. Jelzett. Paszpartuban. 35x27 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3375690
10729
523
38000
Magyar József (1957-): Esti séta. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 100x70 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3375743
10730
523
32000
Magyar József (1957-): Színes kavalkád. Akvarell, pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben. 41x67 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
3375716
10731
523
42000
Magyar József (1957-): Színes társaság. Akril, pasztell, farost, jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF