Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3504410
10696
523
Kukovics Rózsa (1942-): Táj erdei fákkal, 1989. Akvarell, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 35x50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3504408
10697
523
Kukovics Rózsa (1942-): Tiszaföldvár, a csillogó Tisza, 1982. Akvarell, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 50x35 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3227921
10698
523
Kun Mária (1944-): Filodendronok. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3371127
10699
523
Kunt Ernő (1920-1994): Beszélgetők (cím nélkül), 1968. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 9×18 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3445794
10700
523
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Tiroli tanulmányfej, 1931. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán Kurländer István autográf feliratával, üvegezett fakeretben, 26,5×22 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3392419
10701
523
Kürz János (1907-): Városrészlet. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 20×12 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3470552
10702
523
Lajos Ferenc (1912-1998): Járók-kelől. Tus, papír, jelezve. 38x27 cm paszpartuban noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3417450
10703
523
95000
Laki Ida (1921-2015): Zenélő társaság a tábortűznél. Olaj, vászon, farost, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Fakeretben, 82×102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
3475642
10704
523
Láta László (1938-): Szánkónyom. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 60x50 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3514979
10705
523
7500
Laura di Tullio (-): Geometrikus formák. Ceruza, papír, jelzett. 33x48 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3493107
10706
523
Lázár Pál (1912-1970): Este, 1966. Akvarell, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Paszpartuban. Apró sérülésekkel. 31×33,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3513993
10707
523
Legány Zoltán (1911-1993): Kopjafás temető, Szin, 1973. Tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF