Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Kukovics Rózsa (1942-): Táj erdei fákkal, 1989. Akvarell, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 35x50 cm
10696.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Kukovics Rózsa (1942-): Tiszaföldvár, a csillogó Tisza, 1982. Akvarell, papír. Jelzett. Lap széle sérült. 50x35 cm
10697.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Kun Mária (1944-): Filodendronok. Olaj, vászon, jelzett. 40x30 cm
10698.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Kunt Ernő (1920-1994): Beszélgetők (cím nélkül), 1968. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 9×18 cm
10699.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Tiroli tanulmányfej, 1931. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán Kurländer István autográf feliratával, üvegezett fakeretben, 26,5×22 cm
10700.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kürz János (1907-): Városrészlet. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 20×12 cm
10701.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lajos Ferenc (1912-1998): Járók-kelől. Tus, papír, jelezve. 38x27 cm paszpartuban
10702.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Laki Ida (1921-2015): Zenélő társaság a tábortűznél. Olaj, vászon, farost, jelzett. Apró felületi sérüléssel. Fakeretben, 82×102 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10703.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88
Minimales Gebot:
95 000 HUF
95 000 110 000 130 000
Láta László (1938-): Szánkónyom. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 60x50 cm
10704.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Laura di Tullio (-): Geometrikus formák. Ceruza, papír, jelzett. 33x48 cm
10705.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Lázár Pál (1912-1970): Este, 1966. Akvarell, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Paszpartuban. Apró sérülésekkel. 31×33,5 cm.
10706.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Legány Zoltán (1911-1993): Kopjafás temető, Szin, 1973. Tus, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 24×33 cm
10707.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF