Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3494751
523
190000
Fehér László (1953-): Játék kutya, 2004. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/70), lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Kocsis András Sándor könyvkiadó, 1997-től 2021-ig a Kossuth Kiadó elnök vezérigazgatója részére. Üvegezett, bal alsó sarkában apró sérüléssel rendelkező fakeretben. 62x62 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
190 000 HUF
190 000 220 000 260 000
3510635
10001
523
140000
Gyarmathy Tihamér (1915-2005): Áramlás (cím nélkül), 1967. Tus, papír. Hátoldalán jelzett (Gyarmathy 67) és R 67/73 életmű katalógusszámmal. Lapszéli sérülésekkel, szakadásokkal, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 61×85,5 cm. / ink on paper, signed and with oeuvre catalogue no. 67/73 on the reverse noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
140 000 HUF
140 000 160 000 190 000
3514986
10002
523
120000
Fajó János (1937-2018): Hulló négyzetek, 1967-1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány A/E-10. számozással. Törésnyomokkal. 66x55 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
3514985
10003
523
100000
Fajó János (1937-2018): Formaünnep, 1971-1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány 36/50 számozással. Kisebb sérülésekkel. 56x56 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
100 000 HUF
100 000 120 000 140 000
3511803
10004
523
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Jégzajlás a Dunán Budapesten, a Parlament előtt, 1996. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
3511959
10005
523
80000
Gerzson Pál (1931-2008): Női akt. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: Ajándék a művésztől. Hátoldala kissé foltos. 60×84 cm. Üvegezett fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3520667
10006
523
80000
Konok Tamás (1930-2020): Mikroludium. Monotípia, papír. Jelzés nélkül. Papírra kasírozva. 13,5x15,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
3518748
10007
523
50000
Scholz Erik (1926-1995): Erdő szélén. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével, fakeretben, 30×60 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3514081
10008
523
48000
Meilinger Dezső (1892-1960): Téli táj, 1929. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 61×81 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
3519474
10009
523
42000
Macalik Alfréd (1888-1979): Piac (Nagyvárad vagy Nagybánya?), 1922. Olaj, fa. Jelezve balra lent. Dekoratív, antik, fakeretben, 25×31,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
3519551
10010
523
42000
Für Emil (1967-): Zuckermann, 1999. Olaj, vászon, jelzett. 40×30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
3505533
10011
523
38000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Art deco alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Lapszéli szakadással. 34x26,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Art deco figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, with tear on the edge. 34x26,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF