Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Gáyor Tibor (1929-2023): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1973. Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1973-ben megjelent Forum Kunst Rotweil mappából. 29x34,5 cm
10012.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimales Gebot:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Maurer Dóra (1937- ): Jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 32x22 cm
10013.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Tenger mélyén. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×80 cm
10014.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimales Gebot:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Geometrikus kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzés nélkül. Fakeretben, 13x20 cm
10015.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Pállya Celesztin (1864-1948): Menyecske portréja. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva). Dekoratív fakeretben, 12,5x16 cm
10016.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Nicola Carrino (1932-2018): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 47/160. 30x59 cm
10017.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
Trombitás Tamás (1952-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 57/130. 25,5x33 cm. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából.
10018.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. 29x28 cm.
10019.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Gulyás Gyula (1944-2008): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Számozott: 79/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 22x18,5 cm.
10020.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimales Gebot:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
László Dániel (1976-): Firenzei részlet. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 30x20 cm
10021.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Hencze Tamás (1938-2018): Geometria és gesztus, '97/2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Hencze Tamás autográf ajánlásával. Törésnyomokkal. Lapszéli ázásnyomokkal és apró sérülésekkel. 48,5x35 cm
10022.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Szurcsik József (1959-): Ziggurat. Lito-ofszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XX számozással, 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
10023.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38
Minimales Gebot:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF