Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3336530
11128
523
24000
Zsuráffy Mária Erzsébet (1939-): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldaláén Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben, 50×60 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3452914
11129
523
4200
Zugschwerdt Imre (XX. sz. első fele): Golgota. Olaj, fa. Jelezve jobbra lent. Dekoratív keretben. 20x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF