Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Zálogh Sándor (1954- ): "Mesés őszre várva", 2003. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 32x43,5 cm
11116.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Zámbori Gábor (-): Fények a vizen. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×70 cm.
11117.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Zemlényi Csaba (1943-): Litho. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány a/p III/XV számozással, 42x42 cm
11118.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
11119.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Zólyomi Katalin (-): Nyári erdő. Akril, papír. Jelzett a hátoldalán. 20,5x26 cm
11120.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Zombory Moldován Béla (1885-1967): Balatonpart. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán bélyegzővel és feliratozott, 29x19 cm
11121.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zórád Géza (1896-1959): Vitorlás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 40x30 cm. Fakeretben. Kis felületi sérüléssel
11122.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Zsankó László (1966-): Fellegvár (Visegrád). Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
11123.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Zsigovics Iván (1958- ): Erdő széle (szervasok). Rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat, hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály bélyegzésével, lap széle kissé gyűrött és kissé foltos, 29,5x39,5 cm
11124.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Zsigovics Iván (1958-): Helyzetkép, 1979. Színes rézkarc, papír, jelzett, 12x15,5 cm
11125.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Zsigovics Iván (1958-): Mesefigura (cím nélkül), 1978. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 12x15,5 cm
11126.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Zsíros Zoltán (-): Tanyaudvar. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 20x30 cm
11127.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF