Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3386873
11116
523
6500
Zálogh Sándor (1954- ): "Mesés őszre várva", 2003. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 32x43,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3494064
11117
523
Zámbori Gábor (-): Fények a vizen. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 40×70 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3503870
11118
523
Zemlényi Csaba (1943-): Litho. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány a/p III/XV számozással, 42x42 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3136390
11119
523
15000
Ziegler Németh Ferenc (1971- ): Karcagi tanya. olaj, farost, jjl.: Németh. 37x60 cm, keretben, jó állapotú. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3378634
11120
523
Zólyomi Katalin (-): Nyári erdő. Akril, papír. Jelzett a hátoldalán. 20,5x26 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3456286
11121
523
Zombory Moldován Béla (1885-1967): Balatonpart. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátoldalán bélyegzővel és feliratozott, 29x19 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3424242
11122
523
28000
Zórád Géza (1896-1959): Vitorlás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 40x30 cm. Fakeretben. Kis felületi sérüléssel noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3372357
11123
523
Zsankó László (1966-): Fellegvár (Visegrád). Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3363238
11124
523
2200
Zsigovics Iván (1958- ): Erdő széle (szervasok). Rézkarc, papír, jelzett, zsűrinyomat, hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály bélyegzésével, lap széle kissé gyűrött és kissé foltos, 29,5x39,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3363894
11125
523
Zsigovics Iván (1958-): Helyzetkép, 1979. Színes rézkarc, papír, jelzett, 12x15,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3363890
11126
523
3200
Zsigovics Iván (1958-): Mesefigura (cím nélkül), 1978. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 12x15,5 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3498066
11127
523
Zsíros Zoltán (-): Tanyaudvar. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 20x30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF