Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Meggyes László (1928-2003): Éjszakai ég alatt, 1963. Fametszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli elszíneződéssel, 15,5×24 cm
10756.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Meiszter Kálmán (1925-2018), 4 db rajz: Ösküi kerek templom, napraforgók, arcképek. Ceruza, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva, 10×7 cm
10757.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Melocco Miklós (1935-): Ló és leány. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/100), kartonra kasírozva, jobb szélén ázásnyommal, 36×33 cm
10758.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Mendlik Lajos (1903-1985): Szénaboglyák. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26×20 cm
10759.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
10760.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Pipázó. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x39,5 cm.
10761.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Metzu A hódolat" (térdeplő férfi egy nő előtt), Rauscher K., a mintarajztanoda tanára rézmetszet. 22x25 cm Dekoratív fa keretben
10762.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Mező Brigitta (1975?- ): Velence, olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×30 cm
10763.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Milan Corba (1940-2013): Jelmezterv. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 59×37 cm.
10764.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Molnár Attila (1978-2019): Ádám és Éva, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 14,5x10 cm.
10765.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Angyal, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 13,5x12 cm.
10766.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Molnár Attila (1978-2019): Egyensúly, 2015. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 13x12 cm.
10767.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF