Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 1130
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3407607
10756
523
Meggyes László (1928-2003): Éjszakai ég alatt, 1963. Fametszet, papír, hajtásnyommal, lapszéli elszíneződéssel, 15,5×24 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3474774
10757
523
Meiszter Kálmán (1925-2018), 4 db rajz: Ösküi kerek templom, napraforgók, arcképek. Ceruza, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva, 10×7 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3513953
10758
523
15000
Melocco Miklós (1935-): Ló és leány. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (58/100), kartonra kasírozva, jobb szélén ázásnyommal, 36×33 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3419175
10759
523
7500
Mendlik Lajos (1903-1985): Szénaboglyák. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 26×20 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
2664292
10760
523
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Libás fiú. Olaj, vászon, restaurált, jelzett, sérült fakeretben. 50x40 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3497855
10761
523
14000
Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Pipázó. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50x39,5 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3394946
10762
523
3200
Metzu A hódolat " (térdeplő férfi egy nő előtt), Rauscher K., a mintarajztanoda tanára rézmetszet. 22x25 cm Dekoratív fa keretben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3440980
10763
523
Mező Brigitta (1975?- ): Velence, olaj, farost, jelzett, fakeretben, 20×30 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3495241
10764
523
Milan Corba (1940-2013): Jelmezterv. Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 59×37 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3492849
10765
523
Molnár Attila (1978-2019): Ádám és Éva, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 14,5x10 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3492850
10766
523
Molnár Attila (1978-2019): Angyal, 2013. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 13,5x12 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3492856
10767
523
Molnár Attila (1978-2019): Egyensúly, 2015. Computer print, papír, szárazbélyegzővel jelzett. 13x12 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF