Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Jálics Gyula (1940-2016): Moscenice (Isztria, Horvátország). Olaj, farost, jelzett. Fakeretben, 68×68 cm.
10576.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Soproni részlet, 2002. Olaj, vászon, jelzett. Fakeretben, 70×65 cm.
10577.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jálics Gyula (1940-2016): Volt egyszer egy háború (Isztria, Horvátország). Olaj, rétegelt falemez, jelzett. Fakeretben, 64×40 cm.
10578.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Jan Wilhelm van Dycken (1949-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (100/84). 20x40 cm
10579.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Jean-Baptiste Édouard Detaille (1848-1912): A trombitás. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 22x17 cm
10580.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jean-Michel Basquiat (1960-1988) Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking" szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 42/150. Lapméret:70x50 cm, / Numbered, marked
10581.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Jeckel Ferenc (1950-2012): Carmen. Olaj, farost 70x50 cm Keretben
10582.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimales Gebot:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Jelzés nélkül, XX. sz. magyar festő: Jelenet. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Üvegezett, kopott fakeretben. 17,5x23,5 cm
10583.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül: Női aktok. Litográfia, papír. Lapszéli sérülésekkel. 42x31 cm.
10584.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
10585.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimales Gebot:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
Joseph Kádár (1936-2019): Horizontális struktúra, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. 44/100 számozással. 42,5x39 cm
10586.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimales Gebot:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9.
10587.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF