Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

10588.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimales Gebot:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Joseph Uhl (1877-1945): Elhagyatottan (Verlassen). Rézkarc, papír, jelzett, 16,5×27 cm, üvegezett fakeretben. / etching on paper, signed, framed
10589.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50
Minimales Gebot:
36 000 HUF
36 000 42 000 50 000
Jozefka Antal (1935-): Knossos, 1972. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 61x41 cm
10590.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Jozefka Antal (1935-): Sunion, 1972. Vegyes technika, papír. Jelzett. Paszpartuban. 60x40 cm
10591.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Juhász Erika (1926-2018): Színes táj, 2003. Akvarell, papír. Jelzett, üvegezett fakeretben. 38x52 cm
10592.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
10593.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
K. Bereczky Ildikó: Allegória. Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 4/50. 25x17 cm Üvegezett keretben.
10594.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
K. Bereczky Ildikó: Egyiptom. Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott. 19/50. 32x21 cm Üvegezett keretben.
10595.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Kabáczy Szilárd (1930-2004): Adonyi erdő, 1996. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 36x27 cm
10596.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kádár György (1912-2002): 9 női akt rajz. Tus, papír. Mindegyik jelzett. 23×16 és 50x36 cm körüli méretekben.
10597.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimales Gebot:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Kádár György (1912-2002): Enteriőr. Linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 34x25 cm
10598.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Kádár György (1912-2002): Kompozíció (cím nélkül), 1983. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán, kartonra kasírozva. 11x6,5 cm
10599.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
5 000 HUF
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF