Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 1130

Károlyi András (1938-2023): Portré (cím nélkül). Tus, toll, papír, jelzett. Hajtásnyommal. 39x33,5 cm
10612.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimales Gebot:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Kép 5. Rézkarc, papír, jelzett, 5/5 számozással. 19,5x9 cm
10613.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Párhuzamosok (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. 25,5x14,5 cm
10614.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimales Gebot:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Kassák Lajos (1887-1967): Dadaista kavalkád (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm
10615.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Képarchiktektúra c. mappából. Lap egy részén ráragadt papírdarabbal. Lapméret: 35x28,5 cm
10616.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Kass János (1927-2010): Green lady, 1992. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 56,5x38 cm.
10617.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Katona Bálint (1950-): Magány. Plasztográfia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24,5×18 cm
10618.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
Minimales Gebot:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Katona György (-): Virágok. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 20x20 cm
10619.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Katona István (-): Gótika, 1978. Monotípia, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 49x33 cm
10620.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Katona Kata (1942-): Medea. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. próba III/3 számozással. 16,5x24,5 cm
10621.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Kaubek Péter (1942-) Vegyes grafikák, linómetszetek, rézkarcok, aquatinta, 9 db, közötte Csatárka úti gyermekváros rézkarc, vegyes méretben + 1 db egyéb grafika
10622.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
6 000 HUF
Minimales Gebot:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Kaveczky Zoltán (1897-1965)-Péczely Antal (1891-1944): Táborozók. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, gyűrött. Sérült fakeretben, 21,5×29,5 cm
10623.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF